Atrium Targówek
Atrium Targówek

Biuro podróży TUI zmienia lokalizację i zwiększa powierzchnię swojego salonu w warszawskim centrum handlowym Atrium Targówek.

Nowa lokalizacja

TUI Poland jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Group. Nowe powiększone biuro podróży rozpoczęło działalność na początku kwietnia i zlokalizowane jest w pasażu centrum w okolicy Itaki. Jego powierzchnia to ponad 60 metrów kwadratowych.

– Najemcy dostrzegają potencjał lokalizacji Atrium Targówek i dogodny dojazd Trasą Toruńską, a klienci wygodny i przestronny parking z blisko 1,8 tys. miejscami postojowymi – mówi Magdalena Durczyńska, dyrektor Atrium Targówek.

– To już kolejny najemca po Diverse, który w ostatnim czasie zwiększył powierzchnię swojego salonu w naszym centrum handlowym – dodała Magdalena Durczyńska.

Atrium Targówek

Atrium Targówek jest największym obiektem rozrywkowo-handlowym prawobrzeżnej Warszawy. Zajmuje ponad 52 tys. mkw. powierzchni handlowej. W zasięgu oddziaływania galerii znajduje się ponad 2 mln mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości.

Oferta centrum to 135 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: hipermarket Carrefour, salon RTV Euro AGD i 12-salowe Multikino. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Zara, Smyk, Aldo, Apart, Reserved, Calzedonia, Duka, Empik, Ecco, Monnari, Promod, Ryłko, Stradivarius, Triumph, Tatuum, Cropp, Douglas, Gino Rossi, Hebe, Home&You, Mohito, Carry, Sephora, Ochnik, Okaidi, CCC, Centro, Paris Optique, Rossmann, Camaieu, Marks&Spencer, Próchnik, Vistula, Yes. Dla klientów Atrium Targówek przeznaczono blisko 1,8 tys. miejsc parkingowych.

W Polsce Atrium posiada 24 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Felicity w Lublinie. Pod koniec listopada ub. r. sfinalizowana została transakcja przejęcia 24. obiektu – Focus Mall w Bydgoszczy. Łącznie spółka posiada w Polsce 520 tys. mkw. powierzchni najmu brutto.