Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Yes, polska marka jubilerska, przedłużyła umowę najmu w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów, należącym do spółki Gemini Holding. Na jej mocy salon tej sieci będzie funkcjonował w obiekcie przez kolejne 5 lat.

Marka Yes zajmuje lokal o powierzchni 66 mkw., na której oferuje szeroki asortyment biżuterii damskiej i męskiej. Nowa umowa przedłuży obecność sieci w tarnowskim Gemini do 2020 roku.

Najemcy zadowoleni z wyników sprzedaży

– Decyzja o przedłużeniu umowy najmu w Gemini Tarnów została podjęta po wnikliwej analizie dotychczasowych wyników sprzedaży i odwiedzalności centrum, jak i po uwzględnieniu obserwowanych ponadprzeciętnych tendencji na obu tych polach. Wnioski z tych danych stanowiły podstawę negocjacji z wynajmującym, które w ostatecznym rezultacie zakończyły się sukcesem i utrzymaniem obecności marki Yes w Gemini Park Tarnów – komentuje Paweł Korobacz, dyrektor ds. ekspansji i organizacji sieci detalicznej Yes.

– Jestem przekonany, że takie odczucie jest po obu stronach i uzgodniona kontynuacja współpracy w Tarnowie będzie mogła być w przyszłości rozszerzona. Pierwszy okres najmu oraz prowadzone ostatnio rozmowy dotyczące przedłużenia umowy dowiodły, że mamy tam do czynienia z profesjonalistami w zarządzaniu centrum handlowym, co pozwala nam z pełnym optymizmem oczekiwać na przyszłe wyniki sklepu – podsumowuje Paweł Korobacz.

Zróżnicowany tenat mix

Przedłużenie umowy z marką Yes oznacza utrzymanie zróżnicowanego tenant mix w segmencie biżuteryjnym, które współtworzą takie brandy jak Swiss, Sezam czy Apart.

Przypomnijmy, Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po blisko 5 latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej w regionie oferty modowo-usługowej dla całych rodzin. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.