Salon Enzo
Salon Enzo

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo dołączył salon z modą męską – Enzo.

W lokalu o powierzchni ponad 68 mkw. znajduje się szeroki wybór koszul, marynarek czy spodni. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Obecna na polskim rynku od 1998 roku marka Enzo oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży męskiej. Salon otwarty 27 marca 2015 roku w galerii handlowej Auchan w Kołbaskowie, jest 14. sklepem firmowym marki w Polsce.

Różnorodna oferta centrum

– Dokładamy starań, aby w naszej galerii handlowej klienci mogli odnaleźć bogaty i różnorodny asortyment. Dlatego cieszymy się, że w gronie najemców znalazła się znana i prężnie rozwijająca się polska marka, oferująca modę męską – mówi Paulina Jeruzel-Dobska, menadżer Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo.

Sieć Enzo Collection w większości sklepów galeriowych współpracuje z Grupą Immochan, wyjątkiem jest największy sklep marki zlokalizowany w Galerii Gniezno grupy Apsys. Salon ma ponad 120 mkw. powierzchni. Obecnie sieć Enzo Collection jest właścicielem kilkunastu sklepów, z czego więszość to tzw. sklepy miejskie, umiejscowione przy głównych ulicach miast lub innych ciekawych lokalizacjach miejskich, natomiast kilka pozostałych sklepów to sklepy zlokalizowane na terenie galerii handlowych.

Auchan Kołbaskowo

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo mieści się przy ulicy Ustowo 45 w Szczecinie. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 40 sklepów znanych na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Obiekt został otwarty w 2008 roku i należy do Immochan.