Change Lingerie
Change Lingerie

Pod koniec kwietnia 2015 roku w centrum handlowym Bonarka City Center w Krakowie pojawi się salon duńskiej marki oferującej bieliznę – Change Lingerie.

Nowy sklep o powierzchni ponad 70 mkw., zlokalizowany będzie na poziomie +1 krakowskiego centrum.

Change to duńska sieć sklepów z bielizną z ponad 180 sklepami w 11 krajach Europy, Ameryki Północnej i na Bliskim Wschodzie. W Polsce marka jest obecna od 2011 roku, a obecnie powiększa swoją sieć o 30 salonów na terenie całego kraju.

Marka oferuje 4 kolekcje: Chic, Change, Charade oraz The Intimate Britney Spears – od kolorowej i modnej bielizny na każdą kieszeń, poprzez szeroki wybór popularnych modeli w klasycznych i sezonowych kolorach, po ekskluzywne modele na wyjątkowe okazje.

– Marka Change świetnie pasuje do strategii i filozofii pozycjonowania Bonarki – oferuje niezwykle bogaty asortyment produktów w zróżnicowanych zakresach cenowych. Dzięki temu ma szansę znaleźć wśród naszych klientów bardzo szerokie grono odbiorców pochodzących z różnych segmentów rynku – mówi Andrzej Seliga, dyrektor zarządzający, TriGranit Management Polska.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.