Leopark w Ptak Outlet
Leopark w Ptak Outlet

Ptak Outlet, centrum wyprzedażowe zlokalizowane w Rzgowie koło Łodzi, rozszerzył ofertę dla najmłodszych gości i ich rodziców.

Z końcem kwietnia 2015 roku w Ptak Outlet nastąpiło otwarcie Leoparku – największego w regionie i drugiego w Polsce pod względem wielkości placu zabaw tej sieci. Tylko w ciągu dwóch dni salę zabaw odwiedziło ponad 500 dzieci.

Nowo otwarty plac zabaw zajmuje powierzchnię 550 mkw. Organizatorzy udostępnili najmłodszym m.in. takie atrakcje jak: basen z piłeczkami, trampoliny, labirynt, gigantyczną zjeżdżalnię, karting i wiele innych. Właściciele Leoparku informują dodatkowo o możliwości organizowania urodzin i imprez dla dzieci. Leopark przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat.

Nowa oferta

– Cieszymy się, że Leopark dołączył do grona naszych najemców. Nowa oferta rozrywki jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność naszego outletu, zwłaszcza wśród rodziców, którzy na zakupy do Ptak Outlet przyjeżdżają razem z dziećmi. Leopark od chwili otwarcia spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem, nie tylko ze strony najmłodszych, ale i ich opiekunów. Wierzymy, że sala zabaw będzie niezmiennie cieszyć się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów, jak w chwili obecnej – mówi redakcji Retailnet Magdalena Malczyńska, dyrektor Ptak Outlet.

Przybywa najemców

Jak już informowaliśmy, tylko na przełomie marca i kwietnia 2015 roku lista najemców rzgowskiego outletu powiększyła się o 6 nowych marek: Vero Moda Outlet, Elbrus, Ptak Moda Outlet, Leopark, Home&Cook oraz Change Lingerie. a wraz z początkiem maja do grona najemców Ptak Outlet dołączy Elbrus – polska marka z odzieżą sportową.
Ptak Outlet ma 33 tys. mkw. powierzchni handlowej i docelowo pomieści 140 sklepów.