Beauty Center w Plaza Rzeszów
Beauty Center w Plaza Rzeszów

Kosmetyki do pielęgnacji oraz sprzedaż urządzeń do zabiegów kosmetycznych to oferta uruchomionej w CH Plaza Rzeszów wyspy Beauty Center.

Stoisko o powierzchni 12 mkw. znajduje się w atrium na parterze centrum. Jest to kolejny najemca rzeszowskiej Plazy, który uzupełni bogatą ofertę stoisk i sklepów dla modnych i nowoczesnych kobiet.

W ofercie Beauty Center w CH Plaza Rzeszów znajdują się produkty wielu znanych marek. Klienci mogli kupić kosmetyki m.in.: Ziaja, Joanna, Loreal, Goldwell, Schwarzkopf, Wella, Kallos czy Kryolan.

Wyspa Beauty Center zlokalizowana jest na parterze w atrium CH Plaza Rzeszów.

Szersza oferta

Według Oktawiusza Wolnickiego, dyrektora CH Plaza Rzeszów otwarcie Wyspy Beauty Center to odpowiedź na potrzeby wymagających klientek Centrum.

– W naszym portfolio mamy wiele znanych marek oferujących zarówno klasyczną, jak i nowoczesną modę dla Pań. Wśród naszych najemców są m.in. Reserved, Mohito, Monnari, Per Lei, Top Secret. Teraz wzmocnioną ofertę kosmetyczną, obok sklepów Sephora i Rossmann prezentować będzie także Beauty Center – mówi Oktawiusz Wolnicki.

Dyrektor centrum dodaje, że jest to kolejny nowy najemca, który rozpoczyna współpracę z CH Plaza Rzeszów w tym roku.

– Nie chcę już teraz zdradzać wszystkich planów na ten rok, ale mogę zapewnić, że nasze Centrum czeka wiele zmian. Część kluczowych najemców powiększy swoje sklepy. Będą także nowości, z których największym hitem jest pierwszy na Podkarpaciu wielkopowierzchniowy sklep Decathlon. To wszystko sprawi, że mieszkańcy stolicy regionu jeszcze chętniej będą odwiedzać rzeszowską Plazę – podkreśla Oktawiusz Wolnicki.

Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe centrum, w którym znajduje się ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych. Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz innowacyjnego klubu fitness CityFit, funkcjonującego 24h/dobę. Na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu uruchomiony został także food court. Pierwszym najemcą w tym miejscu została restauracja Subway. Na uwagę zasługuje wyjątkowa w skali Rzeszowa restauracja Kuk Nuk z nowoczesnym wystrojem i kuchnią serwującą dania spełniające najwyższe standardy, zarówno smakowe, jak i wizualne.

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.