Sklep Komfort
Sklep Komfort

W maju 2015 roku otwarte zostały dwa nowe sklepy sieci Komfort. Nowo otwarte salony w centrach handlowych Magnolia Park we Wrocławiu oraz Franowo w Poznaniu zostały zaaranżowane w nowej formule.

Nowy format sklepów

Sklepy w Magnolia Park i CH Franowo są kolejnymi punktami sieci, które zaaranżowane zostały w nowej formule. Salon w Poznaniu ma 700 mkw. powierzchni, a sklep we Wrocławiu 500 mkw. W nowoczesnych wnętrzach znalazł się szereg praktycznych udogodnień dla klientów, takich jak ekrany multimedialne czy stanowiska edukacyjne, w których można poznać oraz porównać cechy i właściwości produktów (m.in. sploty wykładzin, ścieralność paneli poszczególnych klas).

W centralnym miejscu obu sklepów znajduje się Strefa Obsługi – komfortowo zaaranżowana przestrzeń, w której klienci mogą zapoznać się z materiałami handlowymi (również w wersji multimedialnej), poznać aktualne trendy, skorzystać z porad doradców, a także napić się kawy.

Ponad 100 salonów w sieci

– Nasze nowe sklepy są nie tylko nowoczesnymi punktami sprzedaży, ale również miejscem inspiracji i edukacji naszych klientów. Miejscem, gdzie mają do dyspozycji prawdziwie kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo na temat wszystkich dostępnych na rynku rodzajów podłóg i pokryć podłogowych – mówi Anna Heimberger z Komfort SA.

W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Pierwszy sklep spółki Komfort SA powstał w Polsce 1992 roku. Obecnie w sieci działa ponad 100 sklepów. Do tej pory w centrach handlowych i parkach handlowych zostały otwarte 25 salonów Komfort. W mniejszych obiektach handlowych i pawilonach działa 20 sklepów sieci.