Korona Kielce
Korona Kielce

Centrum Handlowe Korona Kielce przygotowuje się do przeprowadzenia procesu rekomercjalizacji. Obiekt dzięki podjętym działaniom zwiększy zakres swojego oddziaływania i stanie się bardziej konkurencyjny.

– Galeria Korona Kielce funkcjonuje już 3 lata. Przygotowujemy się do rekomercjalizacji, ponieważ na przestrzeni tych kilku lat rynek ewaluował i jesteśmy świadkami dużych zmian. Analizujemy zdarzenia rynkowe i sukcesywnie dokonujemy zmian zmierzających do zwiększenia konkurencyjności Galerii Korona Kielce – mówi redakcji Retailnet Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

W Galerii Korona Kielce, jak poinformował zarząd, uzupełniony zostanie mix najemców w taki sposób, aby galeria była atrakcyjna zarówno dla klientów lokalnych jak i z obszaru województwa świętokrzyskiego.

Galeria obecnie może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum oraz klub Squash Korona. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również Szkoła Językowa wraz z bawialnią Happy Land. Klienci mają do swojej dyspozycji 1000 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Do największych wyróżników obiektu należy jego lokalizacja – w centrum miasta, 250 m od Rynku i głównego deptaka oraz nowoczesna architektura.

Galeria Korona Kielce to ponad 37 tys. mkw. powierzchni najmu, na której działa 150 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji.