Kolekcja Quiosque
Kolekcja Quiosque

Do grona najemców galerii handlowej Cuprum Arena w Lubinie dołączyła znana marka odzieżowa Quiosque. Jest to kolejny etap dopasowywania oferty modowej do wymagań klientów centrum.

– Bardzo się cieszymy, że do naszego centrum handlowego dołączyła marka Quiosque. Jest to wspaniałe uzupełnienie asortymentu mody damskiej. Salon Quiosque zajmuje powierzchnię 193 mkw. i mieści na poziomie +1 Cuprum Arena – mówi Karol Semik, manager ds. komercjalizacji lubińskiej galerii, należącej do spółki MGC Inwest.

Marka Quiosque powstała w 1991 roku. Od 1992 r. sieć jest rozwijana za pomocą systemu franczyzowego. Obecnie działa ponad 100 salonów, z których zdecydowaną większość stanowią sklepy partnerskie. Grupą docelową marki są kobiety w wieku powyżej 30 lat, mieszkanki dużych i średnich miast.

Wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe Cuprum Arena jest pierwszym obiektem handlowym o takiej wielkości nie tylko w Lubinie, ale w całym regionie Zagłębia Miedziowego. Na ponad 34 000 m kw. powierzchni handlowej znajduje się 130 sklepów i punktów usługowych. Unikalny kształt koła oraz wykończenie centrum wyróżniają obiekt również na międzynarodowym rynku centrów handlowych. Nowoczesna architektura w pełni wpisuje się w najnowsze światowe trendy, a materiały, których użyto do wykończenia Cuprum Arena, to najwyższej jakości granit, szkło, stal, drewno, a także płyty z aluminium w kolorze miedzi symbolizujące znaczenie tego surowca dla regionu i rozwoju nowoczesnego przemysłu.