Pasaż Grunwaldzki
Pasaż Grunwaldzki

Do strefy food court w Pasaż Grunwaldzkim dołączyła Pizza Hut Express – pierwszy tego typu lokal we Wrocławiu, i drugi w Polsce. Nową propozycją jest również kawiarnia Costa Coffee, która w nowej odsłonie powstała w miejscu Coffeeheaven.

Pizza Hut Express to punkt oferujący świeżą i szybko podaną pizzę z pieca. Pizza Hut Express we wrocławskim Pasażu jest drugim, po Bielsku-Białej, lokalem tego typu w Polsce. Lokal o powierzchni 72 mkw. znajduje się na poziomie +2.

W wyniku rebrandingu całej sieci w dotychczasowym lokalu coffeeheaven zmieniono wystrój i otwarto go pod marką Costa Coffee. Punkt oferuje kawę, menu śniadaniowe i lunchowe oraz przekąski i desery. Costa Coffee zajmuje lokal o powierzchni 68 mkw. na poziomie 0.

Pasaż Grunwaldzki powstał w 2007 roku. Jest jednym z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym ŚląskuNa 130 tys. mkw. powierzchni znajduje się blisko 200 sklepów, punktów usługowych i restauracji oraz 11-salowe Multikino i supermarket. Obiekt należy do Echo Investment.