Saturn
Saturn

Market Saturn w Galerii Cuprum Arena powita mieszkańców Lubina i okolic w zupełnie nowej odsłonie. Otwarcie salonu zaplanowano na 11 czerwca br.

– Głównym celem reorganizacji marketu w Galerii Cuprum Arena w Lubinie było wyeksponowanie przy wejściu do marketu dynamicznie rosnącego w ostatnich miesiącach segmentu najnowszych technologii mobilnych – smartfonów, tabletów, dronów. W sklepie powstały również trzy samodzielne stanowiska multimedialne, gdzie klient może sam wyszukać interesujący go produkt, sprawdzić jego dostępność, cenę i specyfikację techniczną. Za pomocą kodu QR może również złożyć zamówienie przez sklep www.saturn.pl. Fachowi doradcy objaśnią funkcjonowanie nowych urządzeń i rozwiązań oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących mówi Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie.

Statystyczny Polak wydaje na elektronikę użytkową najmniej w Europie, bo niewiele ponad 200 euro. Zainteresowanie i fascynacja nowymi technologiami rośnie jednak w naszym kraju z roku na rok. Market oferuje wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, czy biuro. Klienci znajdą tu również największy w mieście wybór najnowszych technologii, niezbędnych do łączności i komunikacji – w pracy i w zabawie. Podążając za światowymi trendami Saturn w Lubinie zmienił gruntownie formę prezentacji produktów dopasowując ją do potrzeb coraz bardziej mobilnego społeczeństwa.

Wyróżnikiem Saturna jest również kompleksowość oferowanych usług: przy zakupie można skorzystać z oferty ratalnej, wykupić rozszerzoną ochronę produktów Gwarancja +, skorzystać z pomocy informatycznej Power Service, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii.

Saturn to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 23, z czego dwa to salony z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz jeden Samsung Saturn Store. Specjalistyczne sklepy marki Saturn oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę.