Event w Gemini Park Tarnów
Event w Gemini Park Tarnów

Podczas weekendu 30-31 maja 2015 roku oraz w poniedziałek 1 czerwca, w trakcie trwania imprezy z okazji Dnia Dziecka, w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding zakupy zrobiła rekordowa ilość osób – prawie 69 tys.

W ubiegłym roku w analogicznym okresie Gemini Park Tarnów odwiedziło ponad 2 tys. osób mniej.

Odwiedzalność obiektu

W tym roku od 30.05 – 1.06 tego roku klienci centrum mogli skorzystać z bogatej oferty okolicznościowej przygotowanej specjalnie z myślą o Dniu Dziecka. Do dyspozycji odwiedzających było największe w mieście wesołe miasteczko. Na ten dzień najemcy przygotowali również specjalne oferty i promocje. W efekcie w obiekcie przez całe 3 dni trwania imprezy pojawiło się prawie 69 tys. osób.

– Przygotowując nasze imprezy staramy się tak je zaplanować, by dać tarnowianom atrakcje, jakich na co dzień nie mają w swoim mieście. Po sukcesie ubiegłorocznego Dnia Dziecka postanowiliśmy ponownie zorganizować Wesołe Miasteczko na parkingu zewnętrznym Gemini, ale zdecydowaliśmy się przedłużyć wydarzenie na 3 dni. W tym roku zwiększyliśmy ilość karuzel i ich przepustowość, przygotowaliśmy też więcej stoisk do obsługi Klientów, jak i usprawniliśmy system kolejkowy. Cieszymy się, że nasze starania zostały wynagrodzone rekordową ilością klientów, która zdecydowała się przyjść i bawić razem z nami w tych dniach. To pokazuje, że dobrze zaplanowany i skrojony na miarę potrzeb lokalnych mieszkańców event może być także skutecznym zabiegiem marketingowym i sprzedażowym – mówi Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Event w Gemini Park Tarnów
Event w Gemini Park Tarnów

Po blisko 5 latach funkcjonowania na tarnowskim rynku Gemini Park Tarnów zajmuje pozycję regionalnego lidera handlu i jest licznie odwiedzane zarówno przez mieszkańców miasta, jak i jego okolic. Systematycznie wzrastają również obroty jego najemców. Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Bogatą ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

130 sklepów w ofercie

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów ma 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA i 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.