Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

W związku z ponad 5 letnim okresem funkcjonowania na rynku Galerii Jastrzębie w obiekcie właśnie dobiegł końca proces przedłużania umów najmu. Wśród sklepów, które podjęły decyzję o pozostaniu w centrum na kolejne lata znalazły się m.in.: Orsay, Esotiq, Apart, Camaieu, BZW BK, Matik, Kwadrat, CCC, Play.

Oprócz funkcjonujących w galerii w ubiegłych latach marek zarządca obiektu, Upside Property Management podpisał również nowe długoterminowe umowy najmu zawarte na ostatnie dostępne powierzchnie handlowe zwiększając tym samym procent komercjalizacji do 100%. Do grona najemców dołączyły takie marki jak: jeden z liderów branży RTV, AGD, Multimedia w Polsce, Media Expert czy biuro podróży Itaka.

Galeria Jastrzębie wraz z bogatą ofertą zakupowo – usługową cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród jej klientów, mieszkańców Jastrzębia Zdroju, jak i przedsiębiorców. Obiekt stanowi doskonałe uzupełnienie funkcjonujących w mieście sklepów oraz punktów usługowych. Popularność galerii znajduje swoje odzwierciedlenie zarówno w obrotach najemców, niewielkiej liczbie przeprowadzonych rekomercjalizacji, ale także ilości zainteresowanych dołączeniem do projektu.

Galeria Jastrzębie, której właścicielem i zarządcą jest Upside Property, to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.