Galeria Veneda
Galeria Veneda

Klienci Galerii Veneda w Łomży, zrealizowanej  przez Echo Investment, już wkrótce będą mogli zrobić zakupy w nowych sklepach takich marek jak m.in. Reporter Young, Yes i Ziaja. Tym sposobem Galeria Veneda została wynajęta w 100 procentach.

Nowa oferta

Sklep Reporter Young będzie miał blisko 60 mkw. i jako pierwszy zaoferuje w Venedzie odzież dla dzieci i młodzieży. Z kolei sklep sieci Yes o powierzchni prawie 50 mkw. będzie pierwszym sklepem tej marki w Łomży i okolicach. Rekomercjalizację obiektu kończy umowa podpisana z firmą Ziaja, dzięki której powstanie lokal o powierzchni ponad 30 mkw.

Galeria Veneda w ciągu dwóch lat działalności stała się nie tylko najpopularniejszym miejscem zakupów, ale także ulubionym miejscem spotkań. Cały czas staramy się uzupełniać ofertę i dostarczać klientom marki oczekiwane na lokalnym rynku. To kolejny obiekt, po niedawno otwartej z sukcesem Galerii Sudeckiej, który wynajęliśmy w 100 proc. – mówi redakcji Retailnet Marcin Szlufik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Obiekt Echo Investment

Galeria Veneda została otwarta w marcu 2013 roku i już po czterech miesiącach działalności zanotowała milion odwiedzin klientów. Obiekt jest zlokalizowany w Łomży, u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Galeria Veneda dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Zakupy można robić m.in. w hipermarkecie Tesco Extra, sklepach RTV Euro AGD, Reserved, House, Cropp Town, Mohito, Sinsay, CCC, Rossmann, Orsay, Deichmann, Martes Sport, Kari, Cliff Sport, Apart, 4F, Takko Fashion, Diverse i Zabawkowy Raj. Klienci mają do dyspozycji parking oferujący 600 miejsc postojowych.

Generalnym wykonawcą Galerii Veneda była firma Instal Białystok. Projekt architektoniczny Galerii Veneda powstał w warszawskiej pracowni projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment.