czerwionka leszczyny

W lipcu do grona najemców Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny dołączył salon sieci PLAY.

Szeroka oferta sieci PLAY skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych z małych, średnich oraz dużych firm.

Usługi i sprzęt

W salonie można zakupić usługi oferowane przez sieć PLAY takie  jak m.in.: abonament telefoniczny lub usługa na kartę bądź oferta MIX, abonament rodzinny, Internet wraz z urządzeniami, czy przedłużyć istniejącą umowę. Salon oferuje również sprzęty takie jak: smartfony, telefony komórkowe, tablety, laptopy, akcesoria do telefonów i konsole do gry.

Centrum typu convenience

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny ma powierzchnię GLA 2 750 mkw. Jest to centrum typu convenience, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta – ul. Furgoła 6E. Najemcami centrum są m.in.: Pepco, KiK, Media Expert i Rossmann.

Miasto i gmina Czerwionka-Leszczyny położne są w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, ok. 40 km od Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Rybnika.

Inwestorem Centrum Zakupów jest Grupa NAPOLLO. Grupa jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie, w którym działają m.in. Cosmedica, Rossmann, Empik, C&A, KiK, Pepco, CCC i RTV Euro AGD, Jatomi PURE Fitness, Egurrola Dance Studio. Firma realizuje w całym kraju format Centrum Zakupów. Są to obiekty handlowe typu convenience centre, których celem jest dostarczanie klientom usług i produktów codziennego użytku blisko ich domu.