Perfumeria Douglas w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze
Perfumeria Douglas w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze

W połowie lipca została otwarta perfumeria Douglas w Jeleniej Górze. Jest to już druga filia Douglas w tym mieście i równocześnie 115 w Polsce.

Nowa perfumeria Douglas w Jeleniej Górze mieści się w otwartej pod koniec kwietnia br. Galerii Sudeckiej. Pierwsza filia sieci w tym mieście zadebiutowała w 2010 roku w Pasażu Grodzkim. Wraz z powstaniem drugiej perfumerii logo Douglas na stałe wpisało się w krajobraz miasta.

Perfumeria w Jeleniej Górze jest trzecią filią sieci otwartą w 2015 roku. W strategii ekspansji firmy planowane jest otwarcie kilkudziesięciu kolejnych sklepów w ciągu najbliższych 3 lat.

Perfumeria Douglas w Galerii Sudeckiej zajmuje powierzchnię 235 mkw. Została zaaranżowana w oparciu o koncept centralny realizowany w ramach nowych założeń Douglas. W przypadku każdej perfumerii dopracowywany jest on indywidualnie. Od 2014 roku wszystkie nowo otwierane filie Douglas w Polsce są projektowane w najwyższym standardzie z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań multimedialnych.

W perfumerii w Galerii Sudeckiej można znaleźć marki z całego asortymentu sieci liczącego ponad 20 tys. produktów. Są to produkty luksusowe i popularne pochodzące wyłącznie od autoryzowanych dostawców. Spośród nich, 70 marek dostępnych jest wyłącznie w Douglas (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, La Mer, Tom Ford, MAC, Sensai, Collistar).

Perfumeria Douglas

Nawet jeśli wybrany przez klienta produkt jest w danej chwili niedostępny w sklepie stacjonarnym, jego zamówienie jest możliwe za pośrednictwem specjalnego systemu dostępnego w każdej perfumerii. Jest on połączony ze sklepem internetowym douglas.pl. Konsultant przechodzi z klientem cały proces zakupowy, pomaga wybrać dogodną formę płatności oraz dostawy, po czym zamówienie jest błyskawicznie kierowane do realizacji. Dostawa bezpośrednio do perfumerii jest zawsze bezpłatna, a do tego wygodna, ponieważ na odbiór produktu klient ma aż 21 dni.