Centrum Sukcesja
Centrum Sukcesja

Do Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja dołączają kolejne znane marki. W ostatnim czasie informowaliśmy o pierwszej w Łodzi kawiarni Starbucks, ale Sukcesja w równym stopniu co na światowych gigantów, stawia także na dynamicznie rozwijających się, lokalnych przedsiębiorców. Dlatego w obiekcie zostanie otwarty kolejny Fit Fabric – najbardziej znany łódzki klub fitness.

Rozrywka

CH-R Sukcesja uzupełniło swoją bogatą ofertę strefy rozrywki zlokalizowanej na ostatniej kondygnacji budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnego kina Helios oraz największej w Łodzi, 24-torowej kręgielni, Sukcesja przewidziała miejsce dla klubu fitness. Przestrzeń zajmie wspomniany Fit Fabric.

Czwarty już klub Fit Fabric w Łodzi zajmie ponad 2 tys. mkw. powierzchni. Do klubu należeć będzie dodatkowa przestrzeń na dachu budynku, gdzie w sezonie wiosenno-letnim będą się odbywać zajęcia na świeżym powietrzu. Strefę cardio wypełni m.in. 20 bieżni, 10 orbitreków, 30 rowerów do spinningu oraz nowoczesne steppery. Zwolennicy ćwiczeń siłowych będą mogli cieszyć się ogromną strefą wolnych ciężarów wyposażoną w dużą klatkę crossfitową z osprzętem, a wielbiciele fitnessu dwiema salami do ćwiczeń. Poza ofertą typowo sportową będzie można skorzystać także ze strefy relaksu, w której znajdą się dwie sauny. Natomiast dla dzieci będzie dostępny bezpłatny Kids Club i animatorami.

– Klub Fit Fabric w Sukcesji będzie naszym czwartym klubem, otwartym w przeciągu trzech lat
od powstania marki. Trzy pierwsze stały się najpopularniejszymi klubami fitness w mieście –zarówno dzięki ofercie jak i wyjątkowej atmosferze. Jesteśmy pewni, że doskonały klimat zapanuje także w naszym najnowszym klubie. Jesteśmy podekscytowani otwarciem lokalu w Sukcesji, bo dzięki świetnej lokalizacji i dodatkowej atrakcji w postaci tarasu na dachu, zaoferujemy naszym klientom wyjątkową jakość – mówi Dominik Heftowicz, brand manager Fit Fabric.

CH-R Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz najnowocześniejsze w Łodzi 9-salowe kino sieci Helios.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.