Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

Grupa Gastromall, właściciel sieci lokali gastronomicznych, sfinalizowała umowę pod wynajem lokalu na działalność gastronomiczną w Krakowie.

Nowy lokal pod szyldem Olimp zostanie otwarty w budynku Quattro, przy Alei Gen Bora-Komorowskiego w Krakowie w sąsiedztwie Centrum Handlowego Krokus. Nowa restauracja rozpocznie działalność w styczniu przyszłego roku i będzie miała 260 mkw. powierzchni.

Będzie to kolejny lokal własny Grupy Gastromall. W Krakowie, Gliwicach i Katowicach działa z sukcesem już 20 lokali własnych. Pozostałych 17 restauracji (punkty franczyzowe) funkcjonuje w najbardziej uczęszczanych centrach handlowych w całej Polsce.

Sieć restauracji Olimp to lider w systemie sprzedaży na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g jedzenia. Spółka realizuje zapowiedziany plan ekspansji. W ostatnich tygodniach rozpoczęły już działalność restauracje w Toruniu w Galerii Copernicus oraz w budynku Silesia Star w Katowicach. Obecnie sieć liczy 20 lokali własnych i 17 franczyzowych w całym kraju.

Marka Olimp jest największą w Polsce i najszybciej rozwijającą się siecią restauracji z jedzeniem na wagę, w ciągu ostatnich 4 lat liczba lokali wzrosła pięciokrotnie. W najbliższych tygodniach planowane jest otwarcie jeszcze dwóch kolejnych restauracji. Nowe lokale pojawią się w Warszawie – budynek Avon oraz w łódzkim centrum handlowo-rozrywkowym Sukcesja).