Motointegrator
Motointegrator

W Galerii Bronowice w Krakowie ruszył pierwszy w Polsce program Motowygoda. W ramach usługi klient robiąc zakupy może zostawić auto do przeglądu i naprawy.

Czasy, kiedy w centrum handlowym robiliśmy tylko zakupy, dawno już odeszły do lamusa. Galeria Bronowice, mając na uwadze rosnące potrzeby klientów, jako pierwsza w Polsce oferuje nową usługę Motowygodzie – pilotażowemu programowi z oferty Inter Cars.

To, jak podkreśla zarząd obiektu, nowość na polskim rynku. Pilotażowy program Inter Cars pozwala szybko i łatwo znaleźć warsztat samochodowy w najbliższej okolicy. Wszystkie warsztaty samochodowe, biorące udział w projekcie, posiadają certyfikat jakości przyznany przez Inter Cars SA – lidera dystrybutorów części samochodowych w Europie Środkowej. To gwarancja, iż dany samochód trafi w ręce mechanika posiadającego odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Jak to działa?

Wystarczy uzupełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie http://www.motowygoda.pl lub podjechać samochodem do pierwszego w Polsce punktu obsługi klienta znajdującego się w Galerii Bronowice. Obecnie tylko tutaj, podczas zakupów, można oddać pojazd w ręce specjalistów, którzy zajmą się wszystkimi problemami w trakcie, gdy właściciel będzie robić zakupy lub korzystać z innych usług obiektu.

– Cieszymy się, iż Inter Cars SA zdecydował się na otworzenie pierwszego pilotażowego stanowiska właśnie w Galerii Bronowice. Ta inicjatywa doskonale uzupełnia naszą różnorodną ofertę skierowaną do klientów i daje nam sygnał, iż jesteśmy ważnym punktem na handlowej mapie Krakowa — podsumowuje Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Oferta dla wszystkich

Od początku swojego istnienia Galeria Bronowice należąca do Immochan stawia na bardzo różnorodne propozycje usług i sposobów spędzania wolnego czasu dla swoich klientów. Te nietypowe dla galerii handlowej miejsca, to choćby Akademia w Bronowicach, działająca pod opieką Akademii Sztuk Pięknych, kino Mikro czy wypełniona książkami Czytelnia. W tym roku także odbył się tutaj 2 edycje Vinyl Swap, wielki turniej szachowy czy ostatnio – wystawa klasycznych Fiatów 126 p. Również przed wejściem do budynku czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a dla tych, którzy wolą bardziej aktywne rozrywki – skate park i boisko do gry w koszykówkę.

Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 4.3