Kolejna drogeria Natura w Warszawie

6  kwietnia 2016 roku w Warszawie zostanie otwarta kolejna drogeria Natura – nowa placówka jednej z największych i najdłużej działających na polskim rynku kosmetycznym sieci sklepów.

Nowy lokal o powierzchni ok. 140 mkw. został urządzony z uwzględnieniem nowej identyfikacji wizualnej, odzwierciedlającej zmiany, które wprowadzono w sieci w ostatnim roku.

Zmiany w salonach Drogerii Natury podkreślają nowoczesny i przyjazny dla klientów charakter wnętrz. Z kolei nowe kolory i banery z informacjami ułatwiają poruszanie się po sklepie i szybkie dotarcie do poszukiwanych produktów.

W ostatnim czasie Drogerie Natura pojawiły się także w Żorach i w Zielonej Górze. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet w tym roku sieć powiększy się jeszcze co najmniej o 10 drogerii własnych i agencyjnych.

Przypomnijmy, sieć drogerii Natura działa na polskim rynku ponad 18 lat. W tym czasie klienci obdarzyli markę ogromnym zaufaniem i sympatią. Oferuje szeroką gamę produktów wiodących marek na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz tych dostępnych w sieci na wyłączność m.in. Kobo Professional, My Secret, Sensique czy Seyo.

Obecnie sieć tworzy ok. 270 placówek zlokalizowanych zarówno w centrach handlowych, jak i wolnostojących lokalach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.