Nowe marki w Ptak Outlet

W ostatnim okresie Ptak Outet w Rzgowie wzbogacił się o nowych najemców. W lutym swój salon o powierzchni 212 mkw. otworzyła marka odzieży sportowej 4F. W kwietniu nastąpiło otwarcie 65 mkw. salonu z odzieżą dla dzieci Coccodrillo.

Natomiast amerykański koncern odzieżowy Guess, wprowadzi się do obiektu w czerwcu i zajmie powierzchnię 357 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa agencja doradcza Savills.

Ptak Outlet to największe w Polsce centrum wyprzedażowe o zasięgu międzynarodowym, o powierzchni handlowej najmu 33 tys. mkw., docelowo z ofertą 140 salonów polskich i międzynarodowych marek i 1,5 tys. miejscami parkingowymi.

Ptak Outlet zlokalizowany jest w Rzgowie, 10 km od Łodzi i 140 km od Warszawy, przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Kompleks nawiązuje stylem do architektury przemysłowej XIX-wiecznej Łodzi, tworząc przyjemne i eleganckie miejsce zakupów dla najbardziej wymagających klientów. Oferta handlowa obejmuje obecnie marki takie jak: Baldinini, Calvin Klein, Ecco, Hogl, Lacoste, Pepe Jeans i Tommy Hilfiger. Obiekt stanowi część jedynego w Europie Miasta Mody – kompleksu wystawienniczo-handlowego Ptak Fashion City, na które składają się: Ptak Outlet, Ptak Expo, Ptak Moda oraz Centrum Handlu Ptak.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.