KiK otworzy salon w Galerii Tomaszów

Już na jesieni br. zostanie otwarta pierwsza galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim. Na pół roku przed otwarciem poziom komercjalizacji Galerii Tomaszów przekroczył już 80%.

Oferta odzieżowa Galerii Tomaszów została wzbogacona o kolejną światową markę. Salon Kik zajmie powierzchnię 521 mkw. i będzie pierwszym lokalem sieci w mieście.

Nowy najemca

– Zależy nam, aby być jak najbliżej klienta, dlatego też jedną z interesujących nas lokalizacji – obok retail parków i lokali w sercach miast –  są centra handlowe. W rejonie Tomaszowa Mazowieckiego można zaobserwować duże zapotrzebowanie na tego typu miejsce, więc finalizacja umowy najmu z powstającą  Galerią Tomaszów cieszy nas jeszcze bardziej. Dostrzegamy w tej inwestycji potencjał – przy niespełna 70 tys. mieszkańców Tomaszowa, galeria ma szanse przyciągnąć ponad 200 tys. klientów. Pokładamy w niej duże nadzieje, gdyż będzie to nasz pierwszy sklep w tej okolicy. Mamy nadzieję, że Galeria Tomaszów będzie odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców i zapozna ich z marką KiK – mówi Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci sklepów KiK.

Kik dołączył do grona takich najemców Galerii Tomaszów,  jak m.in. H&M, Reserved, RTV Euro AGD House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, Smyk, 4F, Empik, CCC, Deichmann, Rossmann, KFC, czy Apteka Benefactor. Operatorem spożywczym Galerii jest Intermarche.

W ostatnim czasie podpisana została umowa z operatorem kinowym siecią Helios. Kino zajmie w Galerii Tomaszów powierzchnię 1345 m kw. i będzie usytuowane na pierwszym piętrze galerii. Sfinalizowana umowa z pierwszym w mieście i regionie operatorem kinowym, jak również ze światową siecią gastronomiczną KFC uzupełnia doskonale ofertę handlowo-usługową galerii o funkcje rozrywkowe oraz stwarza przestrzeń spędzania wolnego czasu stając się głównym miejscem spotkań mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i okolic.

Obecnie coraz większa grupa najemców włącza się w życie lokalnych społeczności, oferując już nie tylko ciekawe programy lojalnościowe dla swoich klientów, ale także uczestnicząc w ich codzienności.

– Dążymy do tego, aby w KiK każdy mógł dostrzec towarzysza życia codziennego.  W związku z tym w myśl hasła „korzystnie, modnie, z pomysłem” tworzymy szeroką ofertę, ale także organizujemy różne akcje skierowane do szerokiego grona odbiorców – „z pasji do piłki…” przekazujemy stroje młodym piłkarzom, chcemy docenić płeć piękną wybierając „Kobietę Roku KiK”. Obraliśmy jasny kierunek rozwoju i staramy się podążać tą ścieżką. Chociaż mamy już ponad 3000 sklepów w Europie, to każda decyzja o nowym otwarciu poprzedzona jest wnikliwą analizą lokalnego rynku. Celujemy przede wszystkim w miasta powyżej 15 tys. mieszkańców. Jednak nie tyle liczba jest tu decydującym czynnikiem, co oczekiwania konsumentów – dodał Mariusz Kulik.

O Galerii Tomaszów

Galeria Tomaszów na powierzchni blisko 18,5 tys. mkw. będzie oferowała około 75 lokali, supermarket o powierzchni ponad 2,3 tys. mkw. oraz wielosalowe kino.  Centrum handlowe obejmie swoim zasięgiem ponad 210 tys. mieszkańców, podkreślając swój ponadlokalny charakter. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli fabryki włókienniczej włączając je do utrzymanej w stylistyce industrialnej elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w listopadzie 2015r., a otwarcie obiektu zaplanowano na czwarty kwartał 2016 roku. Już w maju przekazane zostaną najemcom do rozpoczęcia prac wykończeniowych pierwsze lokale.

Generalnym wykonawcą Galerii Tomaszów jest PORR Polska Construction S.A. Za koordynację techniczną najemców odpowiada Dekra Polska Sp. z o o.

Galeria Tomaszów należy do Acteeum Group i Rockcastle Global Real Estate Company Limited. Rockcastle i Acteeum realizują także wspólnie Galerię Tomaszów w Tomaszowie Mazowieckim.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top