Calypso Fitness Club stawia na Warszawę

Jeszcze w tym roku zostanie otwarty kolejny w stolicy fitness klub znanej, polskiej sieci Calypso.

Calypso to sieć klubów fitness, wyposażonych w nowoczesny sprzęt siłowy i cardio, oferujących bogaty pakiet zajęć grupowych. Sieć posiada ponad 30 placówek na terenie całego kraju. Będzie to już 16. klub Calypso w Warszawie. Lokal zostanie otwarty już pod koniec br. i zajmie 1 503 mkw. Klub będzie czynny w godzinach 6.00 – 23.00.

– Nasz klub będzie niezwykły: po raz pierwszy w Polsce kompleksowo wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt SportsArt linii Green System, posiadający absolutnie unikalne i ekologiczne rozwiązania technologiczne, polegające na odzysku i produkcji energii elektrycznej przez ćwiczących. Część zapotrzebowania klubu na energię elektryczną będzie dostarczona przez energię wytworzoną przez członków naszego klubu, podczas standardowego treningu w Calypso – mówi Mikołaj Nawacki, prezes zarządu Calypso Fitness S.A.

Przypomnijmy, Calypso Fitness to ogólnopolska sieć klubów fitness działająca na rynku 1999 roku. Obecnie posiada m.in. kluby w takich centrach handlowych jak Wola Park (Warszawa), w Galerii Nowy Świat (Rzeszów), Galerii Przymorze (Gdańsk). Pierwszy klub fitness został otwarty w 2000 roku w Warszawie. Powierzchnia Calypso Fitness Club jest zróżnicowana i zależna od uwarunkowań lokalizacyjnych. Spółka stara się otwierać kluby na powierzchni nie mniejszej niż 1 tys. mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl