VIVE Profit inwestuje na Śląsku

20 sierpnia VIVE Profit Center otwiera kolejny sklep. To już 24 placówka tej ogólnopolskiej sieci z niepowtarzalną odzieżą używaną, w tym 7., która powstanie w aglomeracji śląskiej. Nowy sklep zlokalizowany będzie przy ul. Karola Hermisza (obok supermarketu Biedronka) w Zabrzu.

Przedstawiciele VIVE Profit Center uczestnikami jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2016, które odbędą się w dniach 21-22 września w centrum wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Wielkopowierzchniowy punkt handlowy VIVE Profit będzie funkcjonował w centrum Zabrza, w nowo powstałym budynku. Dzięki temu klienci będą mogli wybrać interesujący ich asortyment w pomieszczeniu o powierzchni powyżej 1 tys. mkw.

– W sobotę o godzinie 9 otwieramy sklep w kolejnym ze śląskich miast. Tym razem postawiliśmy na Zabrze. To już nasz siódmy lokal na terenie tej aglomeracji. Zachęcamy do odwiedzenia zarówno tej placówki, jak i sklepów w innych miastach, w tym w Rybniku, który również został otwarty w sierpniu tego roku. Polubiliśmy województwo śląskie. Z naszych obserwacji wynika, że ze wzajemnością. Jesteśmy zmotywowani do otwierania kolejnych lokali w tej części Polski – mówi Artur Urbański, manager regionu południowego.

Oferta punktu handlowego sieci VIVE Profit to niepowtarzalna odzież z Europy Zachodniej. Na jego wieszakach, półkach lub w koszach można znaleźć szeroki wybór zarówno odzieży różnych marek, jak i obuwia, akcesoriów oraz dodatków do domu. Sklep w swojej ofercie ma również sprawdzoną chemię niemiecką. Różnorodność asortymentu sprawia, że klienci mogą zakupić wiele przydatnych tekstyliów. Cechą charakterystyczną sklepu jest całkowita wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nowy asortyment.

– W naszych sklepach co tydzień wymieniamy 100 proc. towaru. W Zabrzu nowa kolekcja będzie do nabycia co środę, kiedy też przywozimy zupełnie inny asortyment. Z każdym kolejnym dniem ceny maleją, aż do wtorku, gdy w sklepie będzie można kupić towar na torby, które są dostępne w czterech rozmiarach. Można w nie włożyć tyle, ile się zmieści – dodaje Artur Urbański.

Województwo śląskie stało się liderem wśród regionów, jeśli chodzi o ilość sklepów VIVE Profit. Firma ma już swoje lokale w Katowicach, Bytomiu, Bielsko-Białej, Knurowie, Jastrzębiu Zdrój, Rybniku oraz nową lokalizację w Zabrzu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.