Pierwszy w Polsce salon Uterqüe. Wkrótce otwarcie

Ceniona na całym świecie marka z portfolio grupy Inditex uruchamia pierwszy stacjonarny salon w Polsce. Premierowy butik Uterqüe już wkrótce zostanie otwarty w Galerii Mokotów w Warszawie, w nowej części centrum nazwanej The Designer Gallery. Zajmuje 207,3 mkw. powierzchni.

Uterqüe, to marka m.in. wyrafinowanych akcesoriów modowych, której atutami są najwyższa jakość i atrakcyjna cena. To właśnie akcesoria są znakiem rozpoznawczym brandu, a jego twórcy przekonują, że stanowią one podstawę kobiecej garderoby. Marka firmuje także kolekcję odzieży skórzanej oraz ready-to-wear, zaprojektowane wyłącznie przez zespół projektantów Uterqüe.

Charakterystyczny design łączący elementy retro z najnowszymi trendami, jest ceniony przez wielbicielki mody na całym świecie. Po markę chętnie sięgają kobiety aktywne i interesujące się modą, które w świadomy sposób kształtują swój styl. Wykonywane z najwyższej klasy materiałów naturalnych, kamieni półszlachetnych i skóry propozycje produkowana są przede wszystkim w Hiszpanii i Włoszech. Tak jak w przypadku innych rynków, i w Polsce będą realizowane dostawy dwa razy w tygodniu, co zagwarantuje aktualność obowiązujących trendów i szeroką ofertę.

Pierwszy salon Uterqüe powstał w 2008 roku w Hiszpanii, a marka od tej pory szybko zdobyła uznanie na kilkunastu nowych rynkach w Europie i na świecie. Salony Uterqüe wyróżnia również aranżacja przestrzeni. Na pierwszy butik marki  w Polsce wybrano warszawską Galerię Mokotów. Jeszcze tej jesieni miejsce przywita swoje pierwsze klientki.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.

Z przedstawicielami Unibail-Rodamco będzie można porozmawiać podczas targów Shopping Center Forum 2016 przy stoisku 6.1.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl