Tower Investments planuje nowy projekt w Jaśle

W Jaśle powstanie pierwsze nowoczesne centrum handlowe, z wielosalowym kinem i zintegrowanym dworcem autobusowym.

Centrum Handlowe ShopIN będzie galerią handlową o ponadlokalnym zasięgu. Centrum będzie zintegrowane z regionalnym dworcem autobusowym, które obsłuży  500 autobusów dziennie. Obiekt zlokalizowany będzie w centrum miasta, przy rondzie, w ciągu drogi krajowej 28, naprzeciw dworca kolejowego.

40 sklepów w centrum ShopIN Jasło

ShopIN pomieści ponad 40 lokali na 9,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Najemcami będą m.in. supermarket, elektromarket, sklep z wyposażeniem wnętrz, sklepy z modą i obuwiem, drogeria, punkty gastronomiczne i usługowe, a także pierwsze w mieście wielosalowe kino. Galeria zaoferuje bezpłatny i wygodny parking na ponad 200 samochodów.

– ShopIN w Jaśle będzie największą jak dotąd inwestycją w naszym portfolio, łączącą obiekt handlowy z dworcem PKS. Będzie to zintegrowane centrum handlowo-przesiadkowe, którego otwarcie planujemy pod koniec 2018 roku. Szczególnie cieszy nas, że oprócz części handlowej i dworcowej zaoferujemy także część rozrywkową czyli kino z nowoczesną technologią 2D i 3D. Dzięki temu nasz obiekt idealnie wpisze się w życie nie tylko mieszkańców miasta ale i regionu – mówi Bartosz Kazimierczuk, prezes spółki Tower Investments S.A.

Nowa inwestycja Tower Investments

Budowa ShopIN Jasło rozpocznie się we wrześniu 2017 roku, a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2018 roku. Inwestorem jest Tower Investments S.A. – to działająca od 2005 roku warszawska grupa kapitałowa, notowana na rynku NewConnect. Spółka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowych, na każdym etapie projektu – od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskania niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu „pod klucz”. Wspólnie z Grupą Budner spółka jest współtwórcą projektu parków handlowych pod marką Shopin.

Kolejnymi projektami realizowanymi w portfolio Tower Investments S.A. są parki handlowe w Mrągowie, Tychach, Łodzi, Pleszewie, Świebodzicach oraz na warszawskim Żeraniu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl