Quiosque: nowe sklepy, franczyza, online

Polska marka odzieżowa Quiosque otworzyła 3 nowe sklepy. Wszystkie nowe salony działają na zasadzie franczyzy. Sieć stale rozwija także sprzedaż w kanale online, która rośnie w tempie 65 proc. rok do roku.

Nowe sklepy Quiosque są zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim, Ostrowie Wielkopolskim i Lęborku. Marka Quiosque liczy obecnie ponad 130 sklepów zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych, a także na głównych ulicach miast.

– Konsekwentnie realizujemy przyjętą strategię dynamicznego rozwoju sieci. W grudniu otworzymy łącznie 5 nowych salonów – mówi Aleksandra Posiadła, manager ds. ekspansji Quiosque. – Aż cztery z nich będą należały do naszych partnerów – dodaje Podsiadła.

Dynamicznie rosnący kanał e-commerce

Sklep internetowy marki Quiosque działa od drugiej połowy 2014 roku. Funkcjonuje na platformie Magento. Sklep cechuje minimalistyczny layout oraz duże zdjęcia modelek w ubraniach marki. Wśród dostępnych opcji dostawy internetowych zakupów są m.in. kurier DPD, przesyłka Pocztowa, odbiór w Paczkomacie albo w ramach usługi Paczka w Ruchu. Czas dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Za obsługę płatności internetowych odpowiada firma Przelewy24. Za towar można zapłacić także kartą kredytową, zwykłym przelewem, bądź gotówką przy odbiorze przesyłki.

– Sprzedaż w kanale on-line ciągle i dynamicznie rośnie. Rok do roku odnotowujemy 65 proc. wzrostu – mówi Monika Kujas, PR Manager w sieci Quiosque. – Widzimy zwiększone zainteresowanie sklepem online i potencjał w tym kanale dystrybucji. Planowane są działania łączące świat online z offline. W tej chwili jesteśmy na etapie planowania i realizowania wielu nowych funkcjonalności, właśnie w zakresie omnichanel – dodaje.

Quiosque cały czas rozwija sieć sprzedaży i stawia na franczyzę. Oferta marki Quiosque jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które cenią dobrą jakość materiałów oraz połączenie klasycznej elegancji z aktualnymi trendami i chcą czuć się pięknie i swobodnie niezależnie od okazji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.