C&W: podczas SCF 2017 skupimy się na promocji komercjalizowanych galerii

Shopping Center Forum to wydarzenie skupiające najważniejszych przedstawicieli branży centrów handlowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, dlatego zarówno jego edycja wiosenna, jak i jesienna są na stałe wpisane w kalendarz firmy Cushman & Wakefield.

– Ugruntowana pozycja targów na rynku przekłada się na dużą frekwencję, która stwarza idealne warunki ku temu, by nawiązać współpracę z potencjalnymi klientami, a z partnerami biznesowymi spotkać się w mniej oficjalnych okolicznościach – mówi Renata Kusznierska, partner, dyrektor działu powierzchni handlowych w Cushman & Wakefield.

Wiosenna edycja SCF 2017 odbędzie się 5 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa. Dla C&W uczestnictwo w Forum to szansa, by móc na bieżąco śledzić aktualności oraz wyzwania branży nieruchomości komercyjnych, ale również szeroko zaprezentować dotychczasowe osiągnięcia.

– Targi, poprzez proponowane panele konferencyjne i stworzenie atmosfery dyskusji, dostarczają inspiracji i możliwości podzielenia się wiedzą ekspercką. Forum to także miejsce spotkania z dostawcami nowoczesnych technologii i „know how” dla branży retail – wyjaśnia Renata Kusznierska.

Prezentacja portfolio obiektów

Podczas zbliżającej się edycji Shopping Center Forum Cushman & Wakefield zaprezentuje wszystkie projekty aktualnie znajdujące się w portfelu nieruchomości firmy.

– Skupimy się głównie na promocji komercjalizowanych obiektów handlowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a także poznaniu aktualnych wymagań najemców oraz właścicieli obiektów. Ponadto będziemy poszukiwać odpowiednich lokalizacji pod działalność operacyjną klientów w Polsce i regionie. Targi są świetną okazją dla obecnych i przyszłych klientów firmy, którzy w jednym miejscu mogą spotkać się z różnymi ekspertami w stosunkowo krótkim czasie – mówi Renata Kusznierska, partner, dyrektor działu powierzchni handlowych w Cushman & Wakefield.

W tegorocznej wiosennej edycji targów Shopping Center Forum 2017 Cushman & Wakefield zaprezentuje swoje usługi na stanowisku B2.

Zarejestruj się

SCF to przestrzeń targowo-networkingowa i konferencja poświęcona najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie branża centrów handlowych w Polsce. Głównym tematem rozmów będzie oczywiście komercjalizacja obiektów handlowych, ale w ramach paneli konferencyjnych pojawią się mocne wątki związane z finansowaniem inwestycji, ich wyceną i sprzedażą.

Kulminacyjnym punktem programu Forum będzie ogłoszenie wyników konkursu SCF 2017 Retailers’ Awards. Po raz piąty wręczone zostaną statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych w 9 kategoriach, w tym dla najlepszych managerów rynku retail.

Forum niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli zarządów sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku oraz deweloperów. Podczas Forum zaprezentowanych zostanie 150 projektów. Udział w SCF zdeklarowało już 300 sieci handlowych i 800 uczestników. Rejestracja twa nadal.

Partnerami Forum są CBRE, JLL, Starbucks.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top