Dynamiczny rozwój sieci Vendo Park. Wszystkie projekty na SCF

Vendo Park Skierniewice

Podczas SCF 2017 Spring Edition Trei zaprezentuje swoje nowe inwestycje – parki handlowe Vendo Park zlokalizowane m.in. w Świdnicy, Skierniewicach i Łodzi.

Trei Real Estate, należąca do niemieckiej grupy kapitałowej Tengemlann, posiada 13 parków handlowych Vendo Park w Polsce, Czechach i na Słowacji. W listopadzie 2016 swoje drzwi dla klientów otworzył park handlowy w Mińsku Mazowieckim, oddalony ok. 40 km od Warszawy.

Projekty nowych Vendo Parków

– Vendo Parki są dedykowane dla miast o liczbie mieszkańców powyżej 20 tys. W tych miastach brakuje często nowoczesnej przestrzeni handlowej – podkreśla w rozmowie z portalem Retailnet Krzysztof Elsner, senior developer, Trei Real Estate Poland Sp. z o.o.

W Polsce jest ok. 200 miast, które temu odpowiada. Obecnie Trei pracuje nad 20 projektami zlokalizowanymi w całym kraju.

– Planowane inwestycje są na różnych etapach zaawansowania. Jednakże zanim rozpoczniemy proces budowlany, każdy Vendo Park już na etapie planowania jest potwierdzony przez najemców, co świadczy o doskonałym doborze lokalizacji oraz o gwarancji sukcesu tuż po otwarciu obiektu. Ze względu na duże zainteresowanie najemców naszymi lokalizacjami, udaje się osiągnąć ten cel – dodaje Krzysztof Elsner.

Trei na SCF 2017

Podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum 2017 Spring Edition firma przedstawi kolejne planowane inwestycje – m.in. parki handlowe Vendo Park w Świdnicy, Skierniewicach, Łodzi przy ul. Puszkina, w Chodzieży, we Władysławowie oraz w wielu innych lokalizacjach.

– Szczególnie cenimy sobie możliwość bezpośrednich rozmów z naszymi kluczowymi partnerami, a przy okazji możemy również wymienić doświadczenie oraz nawiązać kontakty z nowymi partnerami. Cieszy nas fakt, że naszymi planowanymi parkami handlowymi są zainteresowani nasi kluczowi partnerzy, którzy potwierdzili podczas SCF udział w naszych nowych projektach – podsumowuje Krzysztof Elsner, senior developer, Trei Real Estate Poland.

Trei zaprezentuje swoje projekty przy stoisku 3.4. SCF 2017 Spring Edition odbędzie się już 5 kwietnia 2017 roku w Warszawie, na stadionie Legii.

kwietn

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa. To wyjątkowe miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.