Wodny Park Handlowy Marywilska 44 to najnowszy projekt spółki Marywilska 44, która należy do Grupy Kapitałowej JHM Development. Bliżej z projektem będzie można zapoznać się podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum. Przedstawiciele Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 po raz pierwszy zdecydowali się wziąć udział w Forum w charakterze wystawcy.

– Komercjalizacja Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 stopniowo postępuje, dlatego na Shopping Center Forum chcemy przedstawić jej postępy. Liczymy, że na Forum uda nam się nawiązać nowe kontakty biznesowe i podpisać kolejne umowy najmu – mówi Małgorzata Konarska, prezes zarządu Marywilska 44 Sp. z o.o.

Poszukiwani najemcy

Na stoisku 1.7. przedstawiciele firmy zaprezentują szczegółowe informacje na temat najnowszej inwestycji, w tym także informacje na temat marek, które zdecydowały się wejść do grona najemców Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44. Wśród nich znalazł się już m.in. park trampolin Jump Arena, który zajmie 2,5 tys. mkw. powierzchni. SCF 2017 będzie okazją do zweryfikowania dotychczasowych planów spółki i pozyskania nowych marek.

– Szczególnie istotne jest dla nas, by zaistnieć w świadomości najemców. Oferujemy ogromną przestrzeń handlową w atrakcyjnej i stale rozwijającej się części Warszawy. Co więcej, park handlowy powstaje w sąsiedztwie CH Marywilska 44, które rocznie odwiedza około 4 mln klientów – dodaje Małgorzata Konarska.

Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Białołęce zajmie ponad 12 tys. mkw. powierzchni. W obiekcie znajdzie się 9 tys. mkw. lokali do wynajęcia oraz 2,5 tys. mkw. powierzchni sportowo-rekreacyjnej.

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2017 roku.

SCF 5 kwietnia

Shopping Center Forum Spring Edition 2017, czyli najważniejsze tej wiosny spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w Europie Środkowej odbędzie się 5 kwietnia na stadionie warszawskiej Legii.

Kulminacyjnym punktem programu Forum będzie ogłoszenie wyników konkursu SCF 2017 Retailers’ Awards. Po raz piąty wręczone zostaną statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych w 9 kategoriach, w tym dla najlepszych managerów rynku retail.

Więcej informacji o SCF tutaj.