Drogerie Hebe w ekspansji

hebe

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, właściciel sieci drogeryjnej Hebe realizuje założony plan ekspansji. Drogeria Hebe 31 marca otwarta została w kolejnej nowej lokalizacji.

Jak informuje sieć, pod koniec marca Hebe dołączyło go grona puławskiej galerii handlowej. –  Staramy się uruchamiać sklepy w miejscach, gdzie jest na nie zapotrzebowanie. Ponadto w analizach uwzględniamy także m.in. potencjał rozwoju w danej lokalizacji – poinformowało redakcję Retailnet.pl biuro prasowego Jeronimo Martins w Polsce.

Rośnie liczba lokali

Na rynku działa już blisko 160 drogerii Hebe. Od początku 2017 roku sieć otworzyła swoje placówki m.in. w Gdańsku, Krakowie, Oświęcimiu i Lubaniu, a liczba nowych otwarć stale wzrasta.

Drogerie Hebe otwierane są w kilku formatach. Spółka poszukuje lokali o powierzchniach powyżej 400 mkw., m.in. w galeriach handlowych dla formatu Hebe wraz z apteką. Do otwarcia samodzielnej drogerii Hebe Jeronimo Martins potrzebuje powierzchni ponad 250 mkw.

Przypomnijmy, Hebe to nowoczesna drogeria, która swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – wszystko w atrakcyjnych cenach. Jedną z najważniejszych kategorii są kosmetyki do makijażu – w tym marki na wyłączność takie jak GOSH czy P2.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn