scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Szersza oferta w rozbudowanym CH Auchan Gdańsk

auchan-gdansk-immochan

Dzięki przeprowadzonym pracom obiekt zwiększył powierzchnię handlową GLA o około 5300 mkw., a liczba lokali wzrosła do ponad 70.

Do dyspozycji klientów są również m.in. strefy wypoczynku, plac zabaw dla dzieci, biblioteczka oraz przestrzeń do pracy wspólnej. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu.

Dzięki przeprowadzonej rozbudowie Centrum Handlowe Auchan Gdańsk znacznie rozszerzyło swoją ofertę handlową. Do portfolio obiektu dołączyło wiele znanych marek, m.in. KIABI, Terranova, Sinsay, Reserved Kids, Sizeer, Ryłko, Media Expert, Martes Sport, Empik, Duka oraz  English Home, a także Wojas oraz Yves Rocher.

Firma Immochan jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum (stoisko 4.8.)

Dodatkowe usługi dla klientów

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest pierwszym obiektem Immochan wyróżnionym znakiem jakości O!Shopping. Oznaczenie przyznawane jest obiektom, które wprowadzą zmiany w takich obszarach jak oferta handlowa, udogodnienia dla klientów, nowe technologie i animacje. Dzięki przeprowadzonej rozbudowie Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wprowadziło zmiany we wszystkich wymienionych obszarach.

W obiekcie znajduje się również wygodna strefa restauracyjna, w której można nie tylko zjeść posiłek, lecz również korzystać z bezpłatnego WiFi, ładowarek do telefonów komórkowych i tabletów oraz multimedialnego stołu z dostępem do internetu. Ci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, mogą skorzystać z miniczytelni. Osoby, które poszukują komfortowego miejsca do pracy, mogą skorzystać z bezpłatnej przestrzeni przeznaczonej do pracy wspólnej.

Zmiany w otoczeniu

Prace związane z rozbudową Centrum Handlowego Auchan Gdańsk objęły również przestrzeń wokół Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Powiększono parking, na którym obecnie znajduje się 2300 miejsc parkingowych, w tym 10 dla osób niepełnosprawnych. Przed parkingiem ustawiono również wiatę rowerową. Na parkingu dostępne są również ładowarki samochodów elektrycznych.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk znajduje się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Po zakończonej rozbudowie Klienci mogą korzystać z oferty ponad 70 sklepów, m.in. Media Expert, Empik, Martes Sport, Terranova, Carry, CCC, Deichmann, Sinsay, Reserved KIDS  oraz jedynych w Trójmieście Toys`R`Us i Kiabi,  oraz  z oferty hipermarketu Auchan. Ofertę handlową uzupełniają liczne punkty usługowe i szeroka oferta gastronomiczna. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk to także Leroy Merlin, Decathlon, Norauto oraz stacja benzynowa Auchan. Do dyspozycji klientów Centrum Handlowego Auchan Gdańsk są m.in. strefy wypoczynku, przestrzeni do pracy wspólnej, pokoju dla rodziców i dzieci, wygodnych miejsc parkingowych dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży, a także nowych technologii.

Immochan działa jako deweloper, komercjalizator i zarządca centrów oraz parków handlowych Auchan. Firma Immochan powstała w 1976 r. we Francji i wchodząc w skład międzynarodowego Holdingu Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach. Immochan, który w Polsce działa od 1996 r., posiada i zarządza 24 centrami handlowymi o łącznej powierzchni handlowej blisko 700 tys. mkw.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required