Sneakers by Distance debiutuje na Śląsku

sneakers

Pierwszy na Śląsku salon marki Sneakers by Distance oferjącej markowe obuwie sportowe ruszył wiosną tego roku. Sklep otwarto w katowickim centrum handlowym.

Pierwszy sklep Sneakers by Distance na Śląsku

Nowo otwarty salon ma 140 mkw. powierzchni handlowej i jest pierwszym sklepem marki w Katowicach. Wystrój salonu – podobnie jak wszystkich innych sklepów stacjonarnych marki – oparty jest na jednolitym koncepcie wykorzystania naturalnych materiałów takich jak drewno i stal, które tworzą neutralne tło pozwalając jeszcze lepiej wyeksponować asortyment towarów.

W ofercie marki znaleźć można specjalnie wyselekcjonowane modele kultowych „sneakersów” z ofert marek takich jak: Nike, Adidas, New Balance, Puma, Reebook czy Converse. Dotychczas marka była znana w Katowicach jedynie z oferty w sklepie internetowym.

17 salonów w sieci Sneakers by Distance

– W naszym przypadku rozwój sieci to nie tylko otwieranie nowych punktów. Staramy się również odpowiadać na potrzeby klientów, którzy są coraz bardziej świadomi produktu – mówił podczas ostatniej rozmowy z portalem Retailet.pl Marek Sobolewski e-commerce menager w firmie Distance.

Sneakers by Distance działają na polskim rynku od 2003 roku. Obecnie posiada 17 sklepów stacjonarnych z czego większość znajduje się w centrach i galeriach handlowych na terenie całego kraju. Właściciel sieci spółka Distance SA prowadzi również sprzedaż online na rynkach: rodzimym i europejskim w sklepie distance.pl

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn