PARTNERZY PORTALU

Neonet kontynuuje ekspansję

Sieć Neonet stale się powiększa. W minionym roku konsekwentnie realizowaliśmy przyjętą strategię rozwoju przede wszystkim w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców – mówi Bartosz Piotrowski, dyrektor działu rozwoju Neonet.

Sieć Neonet kontynuuje przyjętą strategię rozwoju i otwiera nowy salon w Chojnowie. Nowa placówka marki zostanie otwarta 29 czerwca 2017 roku.

W nowym salonie znajdzie się bogaty asortyment markowych sprzętów gospodarstwa domowego, RTV i elektroniki użytkowej, a także smartfony, laptopy, nawigacje. Nowy salon mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu innych punktów handlowo-usługowych i dużego supermarketu.

Ekspansja sieci Neonet w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców

– Nasz najnowszy salon w Chojnowie to aż 250 mkw. przestrzeni zaaranżowanej według najnowszych trendów i wypełnionej nowościami z kategorii AGD, RTV, IT, GSM, FOTO i NAVI oraz wszelkimi akcesoriami z nimi związanymi.  Placówka posiada ekspozycję otwartą i duży parking przylegający bezpośrednio do sklepu. Dodatkowym atutem jest też bliskość supermarketu i innych punktów handlowo-usługowych, dzięki czemu Klienci mogą zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu – podkreśla Bartosz Piotrowski, dyrektor działu rozwoju Neonet.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Neonet jest członkiem międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy