karuzela-kolobrzeg
Karuzela Kołobrzeg

Retail Concept – firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych w Polsce – pozyskała ostateczną Decyzję Środowiskową dla nowego projektu w Kołobrzegu.

– Decyzja Środowiskowa to ważny krok w procedurze uzyskania pozwolenia na budowę – mówi redakcji Retailnet Grzegorz Pękalski z Karuzeli.

Karuzela Kołobrzeg, projektowane centrum handlowe o powierzchni GLA 28 tys. mkw., otrzymało ostateczną Decyzję Środowiskową w grudniu 2017 roku. W obiekcie aktualnie prowadzony jest proces komercjalizacji. Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Bolesława Krzywoustego w Kołobrzegu. Będzie to jednopoziomowe centrum handlowe z 1 tys. miejsc parkingowych. Projektantem obiektu jest firma Bose International a otwarcie  Karuzeli Kołobrzeg  planowane jest na drugą połowę 2019 roku.

Sieć obiektów handlowych Karuzela

Obecnie działa już kilka obiektów w Polce pod nazwą Karuzela – w Biskupcu, Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie i  Wrześni. Projekty w Wodzisławiu i Turku będą rozbudowane. W zależności od lokalnych potrzeb Karuzele są realizowane w postaci parków handlowych lub galerii.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Doświadczony zespół ekspertów odpowiada na potrzeby kompleksowego doradztwa klientów sektora nieruchomości . Firma zajmuje się komercjalizacją i re-komercjalizacja centrów handlowych, opracowaniem koncepcji architektoniczno-handlowych dla obiektów handlowych, prowadzi badania rynkowe dla planowanych centrów handlowych, a także reprezentuje najemców w rozwoju sieci sklepów.