5. sklep Giacomo Conti w Warszawie

Salon w Wola Parku jest piątym, który Giacomo Conti otworzy w stolicy. Sklep łącznie ma ponad 100 mkw. powierzchni i został zaaranżowany zgodnie z nowym konceptem marki. Pierwszych klientów przywita 23 marca br.

Nowy salon Giacomo Conti mieści się na parterze Wola Parku przy sklepie Cholewiński. W części salonu wygospodarowano Strefę Komfortu, aby klienci i osoby im towarzyszące mogły wygodnie „przymierzyć się” do oferty marki. Zaplanowano również konsultacje ze stylistą, który pomoże panom dobrać garderobę do ich sylwetki i typu urody.

Giacomo Conti to inspirowana włoskim designem, polska marka odzieży męskiej oferująca kolekcję biznesową, smart casualową, a także modę ślubną. Ma blisko osiemdziesiąt salonów sprzedaży rozmieszczonych w topowych galeriach handlowych w całej Polsce.

Ponad 200 sklepów

Centrum Handlowe Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. W swojej ofercie Centrum posiada ponad 200 sklepów (z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, kosmetykami, artykułami sportowymi i wyposażeniem wnętrz) oraz punktów usługowych m.in. placówkę Poczty Polskiej. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Toys”R”Us. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 tys. miejsc, stacja benzynowa oraz stacja rowerowa Veturilo. Częścią obiektu jest też Wola Court, który oferuje powierzchnie biurowe.

Wola Park jest otwarta na dzielnicę i potrzeby lokalnej społeczności. Chce być blisko codziennych spraw mieszkańców – w tym celu współpracuje z władzami dzielnicy oraz lokalnymi instytucjami kulturalnymi i aktywnie włącza się w życie Woli.

Właścicielem Wola Park jest IKEA Centres Poland – wystawca Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top