Nowa księgarnia w Poznań Plaza

Mole Mole otwiera swój salon w Poznań Plaza. Nowy sklep mieści się na pierwszym piętrze między sklepem Go Sport a restauracją Olimp.

Należąca do sieci Empik marka Mole Mole zadebiutowała na rynku w maju 2017 r. Obecnie dynamicznie się rozwija w kolejnych miastach w Polsce. W centrum handlowym Poznań Plaza zajmie lokal o powierzchni 131 mkw.

– Mole Mole to przytulna i jednocześnie nowoczesna księgarnia. Jesteśmy przekonani, że spotka się z zainteresowaniem naszych klientów dzięki świetnej selekcji tytułów w ofercie. – mówi dla Retailnet Wojciech Węgorzewski, dyrektor Poznań Plaza.

Mole Mole otwiera drugi sklep w Poznaniu

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie, przyjazne wielbicielom literatury, ceniącym sobie wybór i niespieszne zakupy. Mole książkowe znajdą w ofercie księgarni szeroki wybór tytułów z literatury polskiej i zagranicznej, a także biografie, reportaże, poradniki, nowości wydawnicze oraz książki dla dzieci. Całość uzupełnia wyjątkowa, przyjazna atmosfera, pozwalająjąca na spokojne zapoznanie się ofertą.

Galeria handlowa Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na blisko 30 tys. mkw. klienci znajdą około 130 salonów i sklepów z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych. W Poznań Plaza obecne są marki premium: Chiara, Simple, Molton oraz popularne sklepy sieciowe: New Look, Promod, Zara i Reserved. Powodzeniem wśród klientów centrum cieszy się supermarket Piotr i Paweł. Na poszukujących technologicznych nowinek czeka wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore. W Poznań Plaza znajduje się 10 sali kinowych Cinema City i jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Poznań Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.