Centra handlowe Klépierre z kolejnymi najemcami

Różnorodne portfolio najemców oraz bogata oferta produktów i usług wyróżnia galerie należące do Grupy Klépierre. Firma dynamicznie rozwija swoje obiekty – w ostatnich tygodniach w jej centrach handlowych pojawiły się kolejne marki oraz otwarte zostały salony w nowych odsłonach. Dzięki temu Klépierre nie tylko lepiej odpowiada na potrzeby klientów, ale również najemców, którym oferuje atrakcyjne lokalizacje oraz możliwość rozwoju formatów.

Galeria Sadyba Best Mall wzbogaciła swoją ofertę o butik znanej marki modowej – Mohito. Jest to propozycja dla pewnych siebie, niezależnych kobiet. Jej projektanci tworzą modele, które łączą w sobie swobodę i elegancję. Kolekcje są zgodne z najnowszymi światowymi trendami, a rozbudowany asortyment pozwala na znalezienie ubrań i dodatków na każdą okazję.

W ostatnich tygodniach zmiany zaszły również w Rybnik Plaza. W nowych aranżacjach otwarte zostały salony Cropp, Reserved, home&you oraz Mohito. W Rybniku pojawili się też nowi najemcy. Do ich grona dołączyły Sinsay oraz House. W przypadku Sinsay jest to pierwszy salon w mieście. Obie marki należą do spółki LPP. Oferta Sinsay skierowana jest do dziewczyn, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji oraz niebanalnych zestawów imprezowych. Z kolei odzież sygnowana logo House adresowana jest do młodych wielbicieli miejskiego stylu, którzy poszukują wygodnych ubrań.

Do grona najemców w galerii Poznań Plaza dołączyła również marka Mole Mole. Otwarta pod koniec marca księgarnia działa pod szyldem marki, która zadebiutowała na polskim rynku w zeszłym roku i należy do sieci Empik. Mole Mole to idealny wybór dla wszystkich miłośników literatury, pragnących zapoznać się z najnowszą ofertą w przyjaznej i spokojnej atmosferze.

Właściciel i zarządca 6 centrów handlowych

Klépierre Polska jest filią francuskiej Grupy Klépierre – jednego z największych operatorów centrów handlowych w Europie. Specjalizacją Klépierre są nieruchomości komercyjne o profilu handlowym. Firma oferuje także pełen zakres usług związanych z zarządzaniem takimi obiektami. Nowoczesne i stale udoskonalane metody zarządzania nieruchomościami zapewniają stabilność wyceny wartości posiadanego majątku oraz długookresową eksploatację obiektów na najwyższym poziomie.

W Polsce Klépierre jest właścicielem i zarządcą 6 centrów handlowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza, Poznań Plaza, Rybnik Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Ruda Śląska Plaza. Obiekty w Warszawie, Lublinie i Poznaniu posiadają certyfikat BREEAM.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.