Otwarto pierwszy etap kompleksu handlowego Multibox w Głogowie

Kompleks handlowy Multibox w Głogowie

Od 26 kwietnia 2018 r. w Głogowie w województwie dolnośląskim u zbiegu ulic Gen. Władysława Sikorskiego i Wojska Polskiego rozpoczął działalność jedyny w mieście market spożywczy Kaufland. Jednocześnie jest on pierwszą częścią kompleksu Multibox, który otworzy się na wiosnę 2019 r.

Mallson jest wystawcą  Shopping Center Forum CEE Exhibition & Conference.

W obiekcie o powierzchni najmu 8 tys. mkw. znajdzie się około 15 sklepów. Dodatkowym atutem będzie (współdzielony z jedynym w mieście marketem Kaufland) parking na 400 miejsc.

Aktualnie cały nowoczesny handel odbywa się na granicy lub poza granicami Głogowa. Multibox położony jest natomiast w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio przy głównych skrzyżowaniach miasta, przy Starostwie Powiatowym oraz otoczony osiedlami mieszkaniowymi – gwarantując bardzo wysoką frekwencje klientów. Inwestorem projektów Multibox jest firma Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego.

Obiekty Multibox tworzą jedną z największych w Polsce sieci parków handlowych, a za ich koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700.000 m.kw a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY