Nowa przestrzeń konferencyjna w Sky Tower

We wrocławskim Sky Tower, wielofunkcyjnym centrum należącym do LC Corp SA, pojawi się nowa przestrzeń konferencyjna i co-workingowa. Spółka poszukuje Operatora, który byłby zainteresowany współpracą w zakresie stworzenia centrum konferencyjnego i co-workingowego.

– Odbieramy coraz więcej sygnałów o potrzebie wynajęcia sal konferencyjnych i przestrzeni co-workingowej zarówno od naszych obecnych najemców jak i od klientów z zewnątrz, którzy planują spotkania z partnerami biznesowymi, a zależy im na prestiżowej lokalizacji. Nie każdy z naszych najemców posiada własne sale konferencyjne, albo są one za małe na organizację dużych spotkań. Stąd liczne pytania o możliwość wynajmowania przestrzeni na godziny lub kilka dni. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, chcemy przygotować taką przestrzeń i poszukujemy operatora, który profesjonalne zajmie się jej prowadzeniem – mówi Piotr Pirogowicz, Dyrektor Działu Komercjalizacji LC Corp SA.

Docelowo do dyspozycji klientów może być nawet 3,3 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej i co-workingowej na I piętrze budynku.

Wielofunkcyjny Sky Tower

Swoim użytkownikom kompleks Sky Tower oferuje ponadto wiele udogodnień takich jak: duży, podziemny parking, centrum fitness, kręgielnię, bogatą strefę food court, taras widokowy. Na parterze i pierwszym piętrze budynku znajduje się pasaż handlowy oraz restauracje i kawiarnie.

Sky Tower jest zlokalizowany  w samym sercu Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. W jego bezpośrednim sąsiedztwie przebiega główna trasa łącząca południe miasta z autostradą A4. Z biurowcem sąsiadują również kluczowe linie autobusowe i tramwajowe, a jego odległość od dworców PKP i PKS wynosi zaledwie 1,5 km.

Kompleks Sky Tower wyróżnia się przede wszystkim znakomitą lokalizacją w najwyższym i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w kraju (212 metrów, 50 pięter), w skład którego wchodzi część biurowa a także mieszkalna i pasaż handlowy. Jednym z atutów Sky Tower jest także punkt widokowy usytuowany na 49 piętrze drapacza chmur, gdzie można podziwiać panoramę Wrocławia i okolic z wysokości około 200 metrów. Jest to najwyższy punkt widokowy na Dolnym Śląsku poza terenami górskimi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.