Szersza oferta dla kobiet w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów

Największe w Tarnowie centrum handlowe poszerza swoją ofertę modową skierowaną do kobiet. Do grona najemców galerii Gemini Park Tarnów dołączył właśnie Triumph.

Listę ponad 120 sklepów tarnowskiego Gemini właśnie uzupełnił salon marki Triumph. Doskonale znana na polskim rynku niemiecka marka, w ofercie, której znajduje się ekskluzywna bielizna dla kobiet, a także m.in. stroje kąpielowe, zajęła lokal o powierzchni 66 mkw.

To już 4. salon z bielizną z wyższej półki w tarnowskim centrum handlowym. Swoje salony mają tutaj już: polska sieć Gatta oraz dwie włoskie marki – Calzedonia i Intmissimi. Co ciekawe, dzięki nowemu najemcy Gemini Park ma obecnie najszerszą tego typu ofertę w Tarnowie, którą dopełniają także pozostałe sklepy z ubraniami mające w ofercie bieliznę (m.in. C&A,  KiK, Orsay czy Reserved).

Więcej sklepów z bielizną w Gemini Park Tarnów

– Dzięki nowemu najemcy zyskujemy nie tylko solidnego partnera od lat działającego na rynku oraz rozpoznawalną w Polsce markę, ale przede wszystkim jeszcze szerszą i bardziej urozmaiconą ofertę ekskluzywnej bielizny dla pań. To wzbogaca nasz asortyment modowy, ale tworzy także kolejny powód, dla którego warto wpaść do na zakupy do Gemini Park – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor galerii.

Oferta z jaką Triumph wchodzi do tarnowskiego centrum handlowego idealnie wpisuje się w modowy charakter tutejszej galerii. Moda jest dziś także jednym z kluczowych elementów przyciągających na zakupy do galerii. Ponad połowa klientów wybiera obiekt właśnie ze względu na nią.

– Moda przyciąga do Gemini Park. Jednocześnie klienci oczekują od nas rozwoju tego segmentu, a tym samym nowych marek.  Triumph od kilku lat był marką pożądaną przez naszych klientów, pojawiał się np. w ankietach, jakie przeprowadzaliśmy. Otwarcie sklepu jest więc elementem konsekwentnie realizowanej strategii leasingowej, która zapewnia marki, jakich oczekuje lokalny rynek i konsumenci – dodaje.

W ofercie najnowszego salonu Triumph, który od końca maja działa w galerii, można znaleźć unikalną bieliznę dla pań, w tym m.in. różne typy biustonoszów, bieliznę modelującą sylwetkę (m.in. biust, talię, pośladki), bieliznę sportową, kostiumy kąpielowe czy bieliznę nocną (m.in. piżamy, szlafroki).

– Wraz z naszym partnerem franczyzowym zdecydowaliśmy się na otwarcie nowego salonu Triumph w Gemini Tarnów. Wierzymy, że nasza obecność w galerii pozwoli nam dotrzeć do większej liczby klientów i wzmocni tutaj naszą pozycję, jako jedną z czołowych marek w branży – mówi Łukasz Tyrakowski Franchise Manager, Triumph International Polska.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z Gemini Tarnów, ponieważ to centrum handlowe posiada interesujący mix najemców i od lat przyciąga dużą liczbę kupujących. Po otwarciu kolejnego salonu Triumph w Tarnowie, przygotowujemy się do następnych otwarć w tym roku – w całej Polsce – dodaje.

120 sklepów w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad 42,5 tys. m kw. znajduje się ponad 120 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W ofercie znaleźć można dobrze znane  krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. pełne portfolio marek LPP, C&A, Calzedonia, Intimissimi, Ochnik, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Apart, Swiss, Wittchen, KFC, Home&You, Jysk, Castorama, Media Markt, a także TESCO. Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych galeria przygotowała ponad 1100 miejsc parkingowych. Centrum handlowe zaangażowane jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Przykładem jest współpraca z Stowarzyszeniem „Siemacha” i aktywna pomoc ośrodkowi opiekuńczemu dla dzieci.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference już 26-27 września 2018 r. w Warszawie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY