Immofinanz: Tarasy Zamkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom

Tarasy Zamkowe od początku swojego istnienia organizują nietypowe i mocno zintegrowane z życiem miasta przedsięwzięcia. Lubelskie centrum handlowe stało się unikalnym miejscem spotkań, które unifikuje lokalną społeczność wokół wspólnych pasji i zainteresowań. Coraz częściej w przestrzeni Centrum gości kultura, sztuka, muzyka, a nawet magia.

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference będzie okazją do zaprezentowania całego portfolio Immofinanz, w tym właśnie Tarasów Zamkowych. Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. 

Tego lata do obiektu po raz kolejny została przeniesiona część wydarzeń, odbywających się w ramach trzech najważniejszych festiwali na Lubelszczyźnie. 

Aktywna działalność

Z początkiem czerwca zielony dach Tarasów Zamkowych po raz trzeci stał się ważnym punktem na mapie Nocy Kultury. Widok na lubelskie Stare Miasto był tłem spektaklu, w którym pierwsze skrzypce zagrała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie.

Pod koniec czerwca w Tarasach Zamkowych po raz drugi zagościł Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia. W jego ramach w lubelskim centrum handlowym odbyły się warsztaty muzyczne Małe Inne Brzmienia, które potrwały dwa dni.

Lublin, na kilka lipcowych dni, po raz 8. stał się największą scena artystyczna w Polsce. Część programu Carnavalu Sztukmistrzów odbyła się w Tarasach Zamkowych. W centrum handlowym wystąpili pochodzący z Filipin iluzjonista Magic Mark oraz polski performer, półfinalista programu „Mam Talent” – Człowiek siano.

Wsparcie lokalnych festiwali i aktywna działalność na rzecz rozwoju Lublina zostały docenione przez Urząd Miasta, który przyznał Tarasom Zamkowym wyróżnienie – Medal 700-lecia Miasta Lublin.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.