Berlin Döner Kebap z szóstą restauracją w Poznaniu

Berlin Döner Kebap otworzył kolejną restaurację w bardzo dobrze znanym, poznańskim centrum handlowym M1. Tym samym powiększył portfolio restauracji do 43 punktów w Polsce.

– Pamiętam to centrum handlowe jeszcze z początku lat dwutysięcznych. Niezwykle cieszę się, że udało pojawić się tutaj naszej marce – mówi Bartosz Balcerzak, manager marki Berlin Döner Kebap.

50 restauracji Berlin Döner Kebap w 2019 roku

Marka Berlin Döner Kebap ma swoje początki w 1998 roku i jest szczególnie znana ze względu na stosowanie wysokiej jakości mięsa, jak 100 proc. wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków. Pierwszy lokal tej marki otwarto w Międzyzdrojach.

Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. gdańskie Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu, Bydgoski Focus czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do połowy 2019 roku planowanym jest posiadanie 50 restauracji w portfolio sieci Berlin Döner Kebap.

Centrum Handlowe M1

Poznańskie centrum handlowe M1 znajduje się w budynku w obszarze dzielnicy Nowe Miasto. Zlokalizowane jest przy ulicy Szwajcarskiej 14. Budowa sklepu Centrum rozpoczęła się w 1997 i trwała 1 rok. Powierzchnia użytkowa tej galerii handlowej sięga niemal 52 tys. mkw. W sąsiedztwie stoją biurowiec Kompania Piwowarska, budynek Zajezdnia na Franowie oraz sklep Ikea. Obiekt należy do spółki EPP.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem wielkości posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka działa według formuły REIT, a jej portfel obejmuje 19 obiektów handlowych, sześć biurowych oraz dwa obiekty wielofunkcyjne w realizacji o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 835 tys. mkw. Projekty EPP zlokalizowane są w 20 największych miastach w Polsce.

Celem EPP jest budowanie wartości dla akcjonariuszy i zapewnianie konsumentom pozytywnych doświadczeń zakupowych. Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) i Luksemburgu (Euro MTF).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl