Smyk zawita do Centrum Zakupów Bielsk Podlaski

Smyk to nowy najemca w parku handlowym Centrum Zakupów w Bielsku Podlaskim. W centrum, którego inwestorem jest firma Napollo, znalazły się takie marki jak m.in.: CCC, KiK, Martes Sport, Pepco, Cosmedica, Rossmann, RTV Euro AGD oraz Jysk.

– Oferta Centrum Zakupów jest kompleksowa: od mody, obuwia, akcesoriów poprzez asortyment sportowy, hobby, zdrowie i uroda, po elektronikę czy wyposażenie wnętrz. Smyk doskonale wpisuje się w koncept centrum oferującego kluczowe produkty z każdej z branż i sektorów rynku – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. – Atutem Centrum Zakupów obok oferty jest lokalizacja – przy ważnej arterii komunikacyjnej Bielska Podlaskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych. Sprawia to, że centrum jest dziś kluczową destynacją zakupową w mieście – dodaje Dorota Beltrani.

160 sklepów Smyk

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Sieć tworzy ponad 160 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii dla dzieci w wieku 0-14 lat „pod jednym dachem”. Grupa Smyk sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim „Cool Club” i „Smiki”, które dostępne są wyłącznie w sieci Smyk lub sklepach partnerów franczyzowych. Cool Club jest marką, pod którą Grupa Smyk oferuje unikalną  odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Natomiast własna marka Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym Grupy Smyk. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Inwestycje Napollo

Centrum Zakupów znajduje się w centralnej części miasta, przy al. J. Piłsudskiego 31 A i B, jednej z głównych ulic Bielska Podlaskiego oraz części drogi krajowej nr 19.

Bielsk Podlaski to miasto w województwie podlaskim, oddalone o 46 km od Białegostoku i 200 km od Warszawy. Mieszka tu ponad 26,5 tys. osób, kolejne 31,7 tys. mieszkańców liczy powiat bielski, którego miasto jest stolicą.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Firma rozwija koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format obecnie realizowanych parków handlowych pod marką N-Park zastąpił wcześniej wprowadzone przez firmę na rynek Centra Zakupów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.