Więcej biżuterii w Gemini Park Bielsko-Biała

Znana marka biżuteryjna otworzyła właśnie w Gemini Park Bielsko-Biała swój pierwszy salon firmowy w tym mieście.

Z wyspy handlowej do mającego 32 mkw. salonu. Na taki właśnie ruch zdecydowała się w Gemini Park Bielsko-Biała polska marka By Dziubeka, oferująca biżuterię dla kobiet i mężczyzn. W efekcie inwestycji powstał pierwszy w Bielsku-Białej salon brandu.

W jego asortymencie można znaleźć m.in. pierścionki, naszyjniki, broszki i kolczyki ujęte w kilka różnych kolekcji, m.in. Blossom, Etno, czy Glam Rock. W salonie nie brakuje także oferty dla panów.

– By Dziubeka to nasz wieloletni partner biznesowy. Przez wiele lat marka działała na wyspie handlowej. Dobre wyniki osiąganie w Gemini Park, ale także dynamiczny rozwój sieci skłonił ostatnio właścicieli do poszerzenia działalności. W efekcie tego możemy pochwalić się kolejnym salonem z dodatkami, ale też pierwszym By Dziubeka w mieście – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

4 salony jubilerskie w Gemini Park Bielsko-Biała

Dla Gemini Park jest to już kolejny salon, w którym klienci znajdą tzw. wyroby biżuteryjne i ozdoby oraz dodatki. Podobny asortyment można znaleźć już m.in. w H&M, C&A czy Reserved. W centrum handlowym działają także 4 salony jubilerskie: Apart, Swiss, Verona i Taxor, oferujące wyroby m.in. ze złota, srebra i kamieni szlachetnych.

– Nowe otwarcie dopełnia i jednocześnie poszerza dostępną u nas ofertę biżuterii, ale także dodatków i szeroko pojętej mody. Dzięki By Dziubeka nasi klienci zyskują unikalny w regionie dostęp do eleganckiej biżuterii, stworzonej przez polską projektantkę, a także do setek ciekawych wzorów – mówi Joanna Zemczak z działu najmu Gemini.

By Dziubeka to polska marka, która swoją siedzibę ma w Tychach. Brand posiada dziś kilka salonów w galeriach handlowych a także sieć punktów franczyzowych, obecny jest także od kilku lat w krajach Unii Europejskiej, ale także w Rosji, Serbii, Australii i Azerbejdżanie.

Kolekcje marki wyróżnia nowoczesne wzornictwo, a także podążanie za trendami. Biżuterię By Dziubeka noszą m.in. Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Patrycja Kazadi, Anna Bosak, Anna Wędzikowska czy Macademian Girl.

Gemini Park Bielsko – Biała to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w samym sercu stolicy Podbeskidzia. Na ponad 40 tys. m kw. można znaleźć 120 sklepów, punktów usługowych i restauracji, a także niezwykle komfortowy, przestronny parking. Galeria cechuje się bardzo dobrą lokalizacją oraz świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. Rodzinny charakter galerii sprawia, że obok bogatej oferty zakupowej, można w niej znaleźć także inne atrakcje stworzone z myślą o dzieciach, w tym „Park – W DECHE!”. To pierwszy tego typu obiekt, który daje dzieciom możliwość aktywnego spędzenia czasu połączonego z nauką i poznaniem świata. Liczący sobie 5 tys. mkw. park w całości wykonany jest z drewna i materiałów przyjaznych środowisku. To jedyne takie miejsce na Podbeskidziu. Galeria działa od 2007 roku. W 2014 została natomiast rozbudowana.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl