W Jabłonnie powstanie nowa inwestycja Leroy Melin

Wraz z początkiem sezonu wiosennego w Jabłonnie powstanie nowy sklep budowlano-dekoracyjny pod szyldem Leroy Melin. Szeroka oferta usługowa nowego sklepu dopasowana będzie zarówno do potrzeb mieszkańców, jak i fachowców oraz punktów hotelarsko-rekreacyjnych.

Nowy sklep Leroy Merlin w Jabłonnie zlokalizowany będzie przy ulicy Zegrzyńskiej 12 w pobliżu drogi krajowej 61. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z szerokiej gamy usługowej sklepu już wiosną 2019 roku. W nowym sklepie w Jabłonnie, o powierzchni całkowitej 12,5 tysiąca mkw., znajdować się będzie 13 działów handlowych, z ponad 40 tysiącami produktów.

12,5 tys. mkw. powierzchni nowego Leroy Merlin w Jabłonnie

Głównym wyróżnikiem sklepu będzie szeroka gama usług projektowych, tj.: inspiracyjna strefa aranżacji łazienkowych i kuchennych, a także kompleksowych usług krawieckich, w których projektanci Leroy Merlin pomogą klientom urządzić dom. Ponadto, w ofercie sklepu znajdą się również usługi montażowe zakupionych produktów, a także możliwość ich dostosowania do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od gabarytów zakupionych towarów Leroy Merlin oferować będzie również usługę dostawy pod dowolnie wskazany adres.  Dodatkowo, sklep będzie wyróżniał się ofertą specjalną dostosowaną do potrzeb fachowców oraz licznych punktów hotelarsko – rekreacyjnych w okolicy Jabłonny. Do dyspozycji klientów, market oddaje przestronny parking z 450 miejscami postojowymi, a także atrakcyjną strefę spotkań i relaksu.

– Szeroka oferta usługowa nowego sklepu Leroy Merlin w Jabłonnie to wyjście naprzeciw oczekiwań mieszkańców. Nasi Klienci oprócz możliwości dokonania zakupów w sklepie będą mogli pod okiem specjalistów zaprojektować swoją domową przestrzeń, zaaranżować okna a także zlecić montaż zakupionych artykułów.  Tworzymy miejsce, w którym będzie można realizować pasje oraz marzenia związane z domem i ogrodem, a przy okazji miło spędzić czas. Nie zabraknie przestrzeni dla majsterkowiczów,  wielbicieli dekorowania czy uprawiania ogrodów – komentuje Ewa Wesołowska, Dyrektor sklepu Leroy Merlin w Jabłonnie.

Klienci sklepu będą mogli również dołączyć do programów lojalnościowych tj.: DOM  (dla klientów indywidualnych) oraz PRO (dla profesjonalistów), które uczynią zakupy w sklepie jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Punkty zbierane na kartach sumują się i pozwalają na zniżki na zakupy oraz korzystanie z wielu dodatkowych promocji.

60 sklepów Leroy Merlin w Polsce

Przypomnijmy, sieć Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie jest obecna w 38 miastach w Polsce. Leroy Merlin Polska to 60. sklepów wielkopowierzchniowych, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy www.leroymerlin.pl, portal do zlecania usług remontowo-budowlanych www.oferia.pl, portal inspiracyjno-wnętrzarski www.domzpomyslem.pl, dwa profile na FB „Kocham ogród!” i „Dom z pomysłem” oraz centrala, która na co dzień wspiera działania sklepów. W Leroy Merlin Polska pracuje ponad 10 tys. pracowników. Sklepy sieci odwiedza ponad 30 mln klientów rocznie. Z aplikacji mobilnej Leroy Merlin miesięcznie korzysta 3,5 mln użytkowników.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl