Tatuum dołącza do listy najemców Centrów Handlowych Auchan

Od 15 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w salonie o powierzchni 92 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty klasycznej mody marki Tatuum. To pierwszy sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Obecna na rynku 20 lat polska marka Tatuum z segmentu fashion oferuje klasyczną i współczesną odzież i akcesoria zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jej kolekcje cechuje elegancja złamana sportowymi, swobodnymi krojami, prostota, naturalność i wysoka jakość. Sieć posiada 91 salonów na terenie Polski i jest obecna w Czechach i na Węgrzech. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno sklep Tatuum zajął salon o powierzchni blisko 92 mkw.

– Zależy nam, aby portfolio marek odzieżowych dostępnych w naszym Centrum było zróżnicowane i trafiało w gusta klientów w szerokim przedziale wiekowym. Cieszymy się, że oferta modowa centrum jest coraz bardziej bogata i ciekawa, a salon Tatuum – pierwszy w portfolio Ceetrus Polska – jest doskonałym uzupełnieniem dotychczasowego tenant mix z zakresu fashion – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Salon Tatuum w Cetrum Handlowym Auchan Piaseczno jest pierwszym sklepem marki w Centrach Handlowych Auchan zarządzanych i komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Miejsce spotkań lokalnej społeczności

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. H&M, Orsay, Reserved, CCC i drogerie. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1400 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Powstało w 1996 roku. Obiekt ma 36 150 mkw. powierzchni handlowej.

Ceetrus Polska obecny w 12 krajach

Ceetrus Polska (do czerwca 2018 roku Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl