Marka Tempur uruchomiła pierwszy sklep stacjonarny w Polsce

Tempur – globalna marka dostępna w 76 krajach – zadebiutowała z pierwszym salonem stacjonarnym w Polsce. Do tej pory produkty tej sieci dostępne były wyłącznie w salonach partnerskich. Za inwestycję i prowadzenie sklepu odpowiada Selene Materace.

– Produkty marki Tempur były już dostępne w Polsce m.in. w salonach Selene Materace. Wraz z naszymi partnerami z Tempur Polska zdecydowaliśmy się otworzyć pierwszy w Polsce salon wyłącznie pod szyldem Tempur. Wybór padł na warszawski Klif – mówi dla Retalnet.pl Arkadiusz Dahm, Manager ds. Rozwoju Selene Materace.

Salon pod szyldem Tempur od 10 listopada br. działa w warszawskim Domu Mody Klif. Marka zajęła lokal o powierzchni 166 mkw. –  Decyzje związane z dalszą ekspansję jeszcze nie zapadły – dodaje Arkadiusz Dahm.

Salon pod szyldem Tempur od 10 listopada br. działa w warszawskim Domu Mody Klif.
Salon pod szyldem Tempur od 10 listopada br. działa w warszawskim Domu Mody Klif

Materiał wykorzystywany przez NASA

Tempur to pochodząca z USA marka dostępna w 76 krajach. Produkuje materace i poduszki z materiału używanego przez NASA podczas podróży w kosmosie. – Opracowany przez NASA w latach 70-tych, by wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos, materiał Tempur równomiernie rozkłada ciężar i nacisk, więc możesz poczuć się jak w stanie nieważkości. Dziś materiał Tempur jest podstawą wszystkich naszych materaców i poduszek, będących jedynymi produktami uznawanymi przez NASA i posiadającymi certyfikat Fundacji Kosmicznej – wyjaśnia sieć Tempur. 

W ofercie Tempur jest szeroki asortyment materaców, łóżek, stelaży, poduszek Tempur, Sealy i Stearns & Foster. W sklepie dostępne są również najwyższej klasy pościele, kołdry, szlafroki i ręczniki marek Estella, Kauffmann i Nina Ricci.

Selene Sp. z o.o. od 1999 r. specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy produktów związanych z ergonomią zdrowego snu. W asortymencie znajdują się materace, podgłówki, łóżka drewniane i tapicerowane, stelaże oraz galanteria pościelowa. Sieć Selene Materace obejmuje prawie 30 punktów sprzedaży w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl