14 otwarć Flying Tiger Copenhagen w 2018 roku

Duńska sieć Flying Tiger Copenhagen, dzięki dynamicznej ekspansji w 2018 roku ma już 44 sklepy w Polsce. Ekspansja prowadzona jest głównie w centrach handlowych. – Naszym priorytetem jest dotarcie do wszystkich regionów Polski – mówi dla Retailnet.pl Igor Kostenyuk, Country Manager duńskiej sieci Flying Tiger Copenhagen.

Firma realizuje zapowiedziany plan rozwoju sieci sprzedaży na polskim rynku i sukcesywnie otwiera kolejne salony. Tylko w 2018 roku liczba punktów Flying Tiger Copenhagen wzrosła o 14 nowych lokalizacji, dzięki czemu sieć obejmuje już 44 sklepy w Polsce.

Sieć stawia na zrównoważony rozwój oparty przede wszystkim na jakości otwieranych sklepów. Wybiera głównie lokalizacje w centrach handlowych. – Galerie handlowe stały się miejscem spędzania wolnego czasu, gdzie klienci korzystają z całej gamy dostępnych usług i oferty rozrywkowej. Nasz koncept, który oparty jest na budowaniu emocji, dlatego doskonale wpisuje się w ten trend – mówi Igor Kostenyuk.

Flying Tiger Copenhagen buduje mocną pozycję między innymi w Warszawie, gdzie tylko w tym roku otworzyła aż 4 nowe punkty sprzedaży. Oferta Flying Tiger dostępna jest już dostępna w CH Arkadia, Galerii Mokotów, Galerii Rondo Wiatraczna oraz w King Cross Praga. W Krakowie otwarte zostały 3 nowe punkty: w CH Czyżyny, Galerii Kazimierz oraz CH Serenada. We Wrocławiu sieć zadebiutowała w Alei Bielany zajmując lokal o powierzchni 278 mkw., w Łodzi wybrała Manufakturę, gdzie zajęła lokal o powierzchni ponad 150 mkw. W 2018 roku marka pojawiła się również w Poznaniu (Posnania), Katowicach (Galeria Libero), Gdańsku (Forum Gdańsk), Radomiu (Galeria Słoneczna) oraz w Zakopanem (Kurpówki).

946 sklepów w 30 krajach

Flying Tiger Copenhagen to międzynarodowa sieć sklepów z Danii licząca 946 sklepów w 30 krajach Europy i Azji, a także w Stanach Zjednoczonych. W minionym roku otwierały się przynajmniej trzy sklepy tygodniowo w różnych miejscach na świecie. Dzięki stałej pracy z innowacyjnym designem i ciągłemu rozwojowi produktów, co miesiąc w sklepach pojawia się nawet 300 nowości.

Asortyment Flying Tiger Copenhagen obejmuje takie kategorie jak dom, zabawki, hobby, party, przekąski, drobna elektronika, gadżety, dodatki i wiele więcej. Wystrój sklepów wyróżnia jasne oświetlenie, skandynawski styl i angażujący sposób poruszania się po nich. Założona w 1995 roku spółka matka, Zebra, z siedzibą w Kopenhadze, zatrudnia globalnie ponad 4,5 tys. osób.

Sklep Flying Tiger Copenhagen w Manufakturze
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl