scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

TEDi debiutuje w Gemini Park Tychy

TEDI

Gemini Park Tychy rozwija i poszerza swoją ofertę. Do grona najemców jednej z najnowszych galerii na Śląsku dołączyła właśnie dynamicznie rozwijająca się w Polsce niemiecka sieć sklepów TEDi.

TEDi zainwestowała w powierzchnię w Gemini Park. Niemiecka sieć otworzyła właśnie swój pierwszy sklep w Tychach. Nowy najemca zajął lokal mający niemal 760 mkw. To już drugi sklep Grupy Tengelmann w tyskiej galerii. Od marca na powierzchni prawie 550 mkw. działa tutaj także KiK.

W ofercie nowego sklepu klienci galerii znajdą m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, w tym m.in. przybory kuchenne, garnki czy wyroby szklane i ceramiczne, dekoracje i upominki,  materiały biurowe i DIY, produkty dla majsterkowiczów oraz drobną elektronikę.

W TEDi znaleźć można także artykuły drogeryjne, produkty dla zwierząt (np. miski i kości do żucia), zabawki, w tym produkty licencjonowane oraz  akcesoria np. szaliki, czapki czy getry. W sklepie nie brakuje także produktów dla pasjonatów ogrodnictwa, a sezonowo można znaleźć artykuły rekreacyjne.

TEDi zajął 760 mkw.

 – Otwarcie TEDi poszerza naszą ofertę. Klienci galerii zyskują dostęp nie tylko do coraz popularniejszego w Polsce sklepu, ale przede wszystkim do tysięcy produktów, jakie oferuje niemiecka sieć. Galeria zyskuje z kolei kolejne atrakcyjne miejsce, które przyciąga na zakupy klientów z całego regionu – mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Jak podkreślają przedstawiciele obiektu, to już 6 otwarcie nowego sklepu od otwarcia samej galerii w marcu br. roku. W ostatnich miesiącach do grona najemców dołączyły m.in. New Yorker, Pierre Cardin, Cortland i Reporter Young. Dzięki TEDi-emu Gemini Park poszerza kilka segmentów swojej oferty.

Nowy sklep umacnia m.in. ofertę wyposażenia wnętrz i dekoracji dostępną w galerii. Już dziś, włącznie z TEDi, składa się na nią aż 9 punktów. Swoje sklepy w obiekcie mają m.in. Jysk, TK Maxx, Komfort, Pepco, Homla, Home&You oraz Home&Deco. Ale zyskuje nie tylko oferta „home”.

Z racji drobnej oferty elektronicznej w TEDi, od teraz w galerii można znaleźć teraz także szerszą ofertę multimediów. Większy wybór mają także właściciele czworonogów. Po Maxi Zoo, TEDi to drugi punkt z produktami dla pupili. Nowo otwarty sklep dopełnia także ofertę modową, a zwłaszcza ofertę akcesoriów.

TEDi to także kolejny sklep w Gemini Park z produktami w przystępnej cenie.  – Sklep idealnie wpisuje się w naszą filozofię rodzinnej galerii podręcznej i sąsiedzkiej. Daje on możliwość zrobienia bardzo różnych zakupów w jednym miejscu osobom w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Co więcej, oferta sklepu sprawia, że propozycja całej naszej galerii staje się jeszcze bardziej przystępna dla osób o bardzo zróżnicowanym portfelu – dodaje Tomasz Misztalewski.

Zdaniem przedstawicieli galerii, to właśnie ta dywersyfikacja jest atutem Gemini Park. – Wciąż pracujemy nad tym, aby oferta była atrakcyjna dla każdego członka rodziny, czyli zarówno dla dziecka, nastolatka, osób dorosłych i seniorów. Pod tym kątem też dobieramy najemców – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca Gemini Holding.

– Komercjalizacja Gemini Park odbywa się w wielokierunkowo. Z jednej strony pozyskujemy do współpracy znane marki odzieżowe, polskie i zagraniczne, a także popularne marki z takich segmentów jak np. zdrowie i uroda, gastronomia czy elektronika, rozwiając przy tym koncepcję rodzinnej galerii podręcznej zaspokajającej różne potrzeby od mody po usługi  – mówi.

– Z drugiej jednak strony nastawiamy się także na sklepy z bardzo zróżnicowaną i przystępna ofertą, które są rozpoznawalne i lubiane przez klientów na lokalnym rynku. Dlatego kompletując tenant-mix sięgamy także po takie brandy jak Pepco, KiK, Biedronka, Hebe, czy ostatnio TEDi – mówi Anna Malcharek.

Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy to pierwsza tak duża galeria handlowa w Tychach. Na powierzchni 36,6 tys. m kw. znaleźć można dziś blisko 130 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych. Otwarta w marcu 2018 roku galeria jest już w ponad 95 proc. skomercjalizowana. Kolejne otwarcia centrum handlowe planuje na I kwartał 2019 r.  Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie uczęszczanej trasy DK1, łączącej m.in. Śląsk z Podbeskidziem, zaledwie 3,5 km od ścisłego centrum miasta. W gronie najemców galerii znajdują się m.in: H&M, TK Maxx, Reserved, Vistula, Wólczanka, Bytom, Cropp, Mohito, Sinsay, House, Kubenz, Quiosque, Big Star, Lavard, Diverse, Medicine, Monnari, Pako Lorente, Szachownica, Calzedonia, Gatta, Orsay, Lee/Wrangler/Levi’s, Apart, W.Kruk, By Dziubeka, Swiss, Time Trend, Yes, CCC, Deichmann, Ochnik, Ryłko, Wittchen, Wojas, Komfort, Komfort Łazienki, Jysk, Home&Deco, Home&You, Pepco, Homla, Douglas, Endorphine, Hebe, Inglot, Rossmann, Vision Express, Yves Rocher, Ziaja, Empik, Kolporter, Świat Książki, Smyk, Coccodrillo. Usługi  w Gemini Park to aż 22 punkty, m.in. Fabryka Formy, salony Orange, T-Mobile, Play, Plus, Poczta Polska, Maxi ZOO, Tauron, Itaka, Rainbow Tours czy E-Smoking World. Operatorem spożywczym galerii jest Biedronka. W centrum handlowym znajduje się także 10 restauracji i kawiarni, w tym KFC, McDonald’s, City Kebab, Czas na herbatę, Grycan, Lodomania, Olimp, Companieros i Thai Express.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required